Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Line-upy Sony i Microsoftu to pikuś

36 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 10:11, RX-8 napisał:

... i 90 z tego to pierdółkowate gry dobre do party playa, rażące nudą w single player. Dzięki,
pozostanę przy PS3 i X360...


no patrz ospiales tez PS3 :D. Razace nuda w SP ? grales moze madralo ? jak mi zal takich ludzi "nudne, zle, lipne, wtorne, bez sensu" a nawet nie gral, BA gry sie nawet nie ukazały... no coz, niektorzy tacy sa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:15, EmperorKaligula napisał:

no patrz ospiales tez PS3 :D. Razace nuda w SP ? grales moze madralo ? jak mi zal takich ludzi
"nudne, zle, lipne, wtorne, bez sensu" a nawet nie gral, BA gry sie nawet nie ukazały... no
coz, niektorzy tacy sa :/


Tak mądralo, wyobraź sobie że grałem na Wii w kilkanaście gier i ta konsola TOTALNIE mnie nie rusza. Nie ma tego "czegoś", co pchałoby mnie do dalszej rozgrywki. Nudzi się, po prostu. I nie chodzi tu o samą bibliotekę tytułów, ale koncepcję konsoli. Bo wedle moich kanonów Wii next-genem nie jest.

A tak na marginesie - prawy [Alt] Ci wyrwało z klawiatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:04, Grz3chu napisał:

Nie jest źle, naliczyłem całe 10 tytułów, które mnie interesują. Jest i Assasin''s Creed...


Hoho, za to lineup na PS3 to raptem kilka dobrych tytułów... Prawda jest taka, że dystrybutorzy inwestują najbardziej właśnie w Wii bo to fenomen na rynku i w Xbox 360 bo MS nie spierniczył architektury sprzętu :) Za to Sony zmaściło co się da w PS, choć też jest spoko. O PC nie mówię, bo on zawsze jest w dobrej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:51, RX-8 napisał:

Tak mądralo, wyobraź sobie że grałem na Wii w kilkanaście gier i ta konsola TOTALNIE mnie nie
rusza. Nie ma tego "czegoś", co pchałoby mnie do dalszej rozgrywki. Nudzi się, po prostu. I
nie chodzi tu o samą bibliotekę tytułów, ale koncepcję konsoli. Bo wedle moich kanonów Wii
next-genem nie jest.


co mnie obchodzi w co GRALES (czasownik czasu przeszego) ? te tytuly z list jeszcze nie wyszly, wiec w nie niegrales - wypowiadania na temat czegos co jeszcze nie zostalo wydane zakrawa o ... hmmm... nie chce nikogo obrazic, ale pozytywnego slowa o takiej osobie nie powiem :). Co do powyzszych list to liczac wszystkie z 20 czekam z wypiekami na twarzy (prawie po rowno sie rozklada Wii/DS), pozostale tytuly zawiele mi nie mowia - wiec moga to byc sredniaki jak i hity :)

A czy cos musi byc nextgenem aby moglo cieszyc gracza ? Bo IMO Wii jest next genem pod wzgledem rozgrywki (wii lot i inne dodatki, ktore w znaczacy sposob odchodza od tego co bylo dotychczas), a grafika ??? Parafrazujac "nie szata zdobi czlowieka": sama grafika i super wydajne uklady graficzne nie zawsze musza cieszyc gracza... jeszcze trzeba czegos wiecej...

Dnia 12.10.2007 o 15:51, RX-8 napisał:

A tak na marginesie - prawy [Alt] Ci wyrwało z klawiatury?


<spoglada na klawe> no jest na swoim miejscu, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:24, EmperorKaligula napisał:

A czy cos musi byc nextgenem aby moglo cieszyc gracza ? Bo IMO Wii jest next genem pod wzgledem
rozgrywki (wii lot i inne dodatki, ktore w znaczacy sposob odchodza od tego co bylo dotychczas),
a grafika ??? Parafrazujac "nie szata zdobi czlowieka": sama grafika i super wydajne uklady
graficzne nie zawsze musza cieszyc gracza... jeszcze trzeba czegos wiecej...


Dobrze że użyłeś "IMO". Bo według MNIE Wii nie jest next genem. A o gustach się nie dyskutuje i tak dalej. Wyraziłem swoją opinię. I nie chodzi mi tu tylko o grafikę, ale też o mozliwości multimedialne sprzętu. Poza tym Wii jest dla mnie sprzętem tylko do party play''a i takim pozostanie. I nie, aby cieszyć nie musi być next-genem. Sam gram dużo na PS2 i PS1 a nawet na Atari 2600 i nieraz RiverRaid bawi mnie bardziej niż Resistance: Fall Of Man. Ale - powtórzę się - koncepcja sprzętowa Wii totalnie nie trafia w moje gusta.

Dnia 12.10.2007 o 17:24, EmperorKaligula napisał:

<spoglada na klawe> no jest na swoim miejscu, a co ?


Lotnisko, polskie znaki nie gryzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:37, RX-8 napisał:

Lotnisko, polskie znaki nie gryzą.


no coz na wszelakich forach czy komentarzach nie uzywam polskich znakow... tak tak moje lenistwo wychodzi ;). Uzywam gdy musze: jaka wieksza praca, cos na studia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować