Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wchłonęło studia BioWare i Pandemic

109 postów w tym temacie

Ja chcę Mass Effect na PC. :) Mam nadzieję, że gry BioWare nadal będzie wydawać CDP, bo gry od EA Polska są drogie i mają bardzo ubogie wydanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość faktycznie nie pokrzepiająca... a KOTORów nie będzie bo Bioware był niezależnym studiem(mógł pracować dla kogo chciał), a teraz pracuje dla EA, a ja jakoś nie wyobrażam sobie współpracy Lukas Arts''a z EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:18, lewak napisał:

Ja chcę Mass Effect na PC. :) Mam nadzieję, że gry BioWare nadal będzie wydawać CDP, bo gry
od EA Polska są drogie i mają bardzo ubogie wydanie...


Nie licz na to, że gry BioWare będzie wydawało CDP bo jak wiemy EA wydaje wszystkie gry, które ma pod swoim szyldem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka jeszcze większa niż wysyłane przez gram.pl przypomnienia na pięć dni przed wysyłką paczek z Wiedźminem :/ Ciekawe o jakiej kwocie mowa :~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego ze EA wykupuje inne firmy...przeciez boi sie ze straci swoja popularnosc (chociaz i tak ich nie lubie :D). Studio Bioware wypuscilo na rynek przeciez kilka SUPER rpg''ów ktore podbily serca fanow a EA wypuszcza wciaz kolejne wersje starych juz tytułów np Fifa :/ pssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - k**wa.
Juz sobie to wyobrazam - byle jak wydane gry z instrukcja o grubosci ulotek reklamowych,kosztujace majatek.
No i mozemy zapomniec o KotOR III,Obsidian bawi sie NWN2... No i Mass Effect tez na tym nie skorzysta.
I jeszcze ta ich polityka nastawiona na $$$.Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:22, wdowiakm napisał:

Nie licz na to, że gry BioWare będzie wydawało CDP bo jak wiemy EA wydaje wszystkie gry, które
ma pod swoim szyldem ;/


Teraz zostaje tylko nadzieja, że BioWare odbije się od microsoftowego dna jak Bungie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, czemu? BioWare było jednym z najlepszych teamów tworzących RPGi.. NWN, KoTOR, nie wyobrażam sobie podobnych gier pod szyldem EA :|

Podpisuję się - to smutny dzień dla branży :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... teraz wychodzi Mass Effect, a za dwa lata będziemy mieli reklamy w pismach: "Mass Effect 28: The Dark Ressurection wychodzi na 54 platformy! Pudełko oferuje DVD z grą i.... nic. Cena 144.9995."

Świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak beznadziejne komentarze. Dzięki EA przynajmniej będą mieli kasę na swoje gry, a gry odpowiednią promocję. Wystarczy spojrzeć co wyczyniał Acclaim z Criterion, a co stało się z ta firmą, gdy kasą sypnęło EA. Elektronicy górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Tylko nie to!
BioWare było najlepszym studiem tworzącym RPG-i, a teraz jest pod skrzydłami EA. To hańba dla takiego MISTRZOWSKIEGO studia! Nie dość, że ich przyszłe gry mogą być słabe/niedopracowane (w końcu EA może narzucić termin wydania gry w którym trzeba się zmieścić, co zwiastuje masę niedorubek itp.) to jeszcze wydawane będą po cenach 139.90, w marnym plastikowym boxie z 10-stronnicową instrukcją - stosunek jakości do ceny: 0/10!
Ten dzień zostanie zapamiętany w branży growej jako 1-szy gwóźdź do trumny BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:21, Fumiko napisał:

> możesz być spokojny,

Ehem... jesteś aby pewien, że to prawidłowa forma?


Fumiko spokojnie...wiemy, że jestes dziewczyną..przynajmniej ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, padlo tutaj wiele slow - wiekszosc bardzo nieprzychylnych dla tej decyzji, ale zauwazcie jedna rzecz.

Przeciez BioWare nadal bedzie robilo swoje gry, dlaczego wiec uwazacie, ze beda tandetne itp. Czy Crysis, ktor CryTek robi we wspolpracy z EA, albo Hellgate: London autorstwa Flagship Studios beda slabymi grami? No wiecie, raczej nie :-)

Poza tym, wiele mowicie o tym, ze wyjdzie od razu milion dodatkow, czy dziesiatki kontynuacji, uwazajac to za wade tego mariazu. Z drugiej jednak strony martwicie sie o to, ze nie powstanie trzecia czesc Knights of the Old Republic. Hmmm :-)

Wiecie, to ze pracuje w EA nie pozbawilo mnie moich uczuc do gier komputerowych, ze tak to ladnie ujme :D Nadal zagrywam sie w KOTOR-a i kurcze, dla mnie to jest jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstala. Przeciez w BioWare pracuje geniusze tej branzy, dlaczego myslicie, ze nagle przestana robic slabe gry?

Zacytuje wypowiedz szefa EA na koniec tej wypowiedzi: "To są jedne z najbardziej szanowanych studiów w przemyśle i cieszę się, że będziemy z nimi znów współpracować. Przyczynią się do wzmocnienia naszych głównych celów: zwiększenia jakości, rozwinięcia idei gry przez sieć oraz tworzenia nowych własności intelektualnych. Oczekujemy, że przyniesie to w dalszej perspektywie sporo zysków naszym udziałowcom"

Po mojemu, brzmi dobrze. A powiem to jeszcze raz - w BioWare pracuja prawdziwi wirtuozi (kurcze, ponosi mnie z tymi komplementami :D ). I jestem pewien, ze czeka nas jeszcze wiele swietnych gierek od Raya Muzyki i jego ekipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować