Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - największa polska premiera już za 2 tygodnie!

137 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 09:21, ktosik napisał:

Ależ panuje tu huraoptymizm, widać gracze nie czytali komentarzy do poprzednich premier. Nie
nakręcajcie się tak albowiem firmy kurierskie pracują, jak pracują a sieci handlowe potrafią
się sprężyć i znów będzie płacz: "Oszukali mnie! Jest x dni po premierze a Ja dalej nie mam
gry, tymczasem w markecie y można ją kupić od dawna i to zz,zz taniej." Jedno jest pewne, że
gier starczy dla wszystkich chętnych i jeszcze sporo zostanie bo żeby zwrócił się sam koszt
produkcji gry trzeba będzie jej sprzedać do1 miliona sztuk.


milion sztuk przy takim rozgłosie w PL i na świecie to nie problem będzie.. mnie interesuje i to bardzo! kwestia zabezpieczenia Wiedźmina przed kopiowaniem ( bo nie ma nic bardziej wkur... w świecie elektronicznej zabawy niż piractwo.. my wszyscy kupujący orginały musimy sie czuć przez takie fajanse jak Czesio sprzedający na własną ręke płyty podpisane flamastrem oszukani i to nieźle oszukani ). mam nadzieje że CDP RED zrobi w tej kwestii wszystko by jak najbardziej utrudnić fajansom życie. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:46, qn.ik napisał:

Eee tam, żaden huraoptymizm. Np ja zamówiłem grę w sklepie.gram.pl dlatego, że a) jest 20zł
tańsza, b) ma dodatkowe etui i podwyższonej jakości instrukcję i poradnik do gry. I teraz,
bo akurat teraz mam pieniądze.

Koszty wysyłki też mi nie doskwierają za bardzo, bo zamówiłem jeszcze dwie gry i przy wykorzystaniu
wPLN i tak wyjdę na plus (spory).

No tak, ale weźmy takiego przeciętnego Kowalskiego (np. mnie ;p), który zamawia tylko jedną grę (wspomnianego Wiedźmina), która niby jest o 20 zł taniej. Co mi z tego powiedz, jak chcę mieć grę przed premierą i wybieram kuriera, za którego płacę 15.90 ? Z tych dwóch dych taniej wychodzi nico, bo razem będzie to piękna sumka - 95.90. Naprawdę, zaoszczędziłem dużo, aż 4 zł :) No ale cóż, zawsze przerażała mnie przesyłka na gramie, jednak dla Wiedźmina zrobię ten wyjątek ;)
Bardziej martwią mnie wymagania sprzętowe, ale najwyżej Wiesiek troszke sobie poczeka na półce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:43, deuser napisał:

> Ależ panuje tu huraoptymizm, widać gracze nie czytali komentarzy do poprzednich premier.
Nie
> nakręcajcie się tak albowiem firmy kurierskie pracują, jak pracują a sieci handlowe potrafią

> się sprężyć i znów będzie płacz: "Oszukali mnie! Jest x dni po premierze a Ja dalej nie
mam
> gry, tymczasem w markecie y można ją kupić od dawna i to zz,zz taniej." Jedno jest pewne,
że
> gier starczy dla wszystkich chętnych i jeszcze sporo zostanie bo żeby zwrócił się sam
koszt
> produkcji gry trzeba będzie jej sprzedać do1 miliona sztuk.

milion sztuk przy takim rozgłosie w PL i na świecie to nie problem będzie.. mnie interesuje
i to bardzo! kwestia zabezpieczenia Wiedźmina przed kopiowaniem ( bo nie ma nic bardziej wkur...
w świecie elektronicznej zabawy niż piractwo.. my wszyscy kupujący orginały musimy sie czuć
przez takie fajanse jak Czesio sprzedający na własną ręke płyty podpisane flamastrem oszukani
i to nieźle oszukani ). mam nadzieje że CDP RED zrobi w tej kwestii wszystko by jak najbardziej
utrudnić fajansom życie
. z góry dziękuje


Tylko żeby przy okazji CDP RED nie utrudnił za bardzo życia nam, graczom którzy nabyli legalną kopię gry :/

A my wcale nie musimy się czuć oszukani; po prostu Ci, którzy piraty kupują (ew. ściągają z Internetu) dobrze wiedzą, że kradną i biorą to na swoje sumienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:46, Gryczka napisał:

> Eee tam, żaden huraoptymizm. Np ja zamówiłem grę w sklepie.gram.pl dlatego, że a) jest
20zł
> tańsza, b) ma dodatkowe etui i podwyższonej jakości instrukcję i poradnik do gry. I teraz,

> bo akurat teraz mam pieniądze.
>
> Koszty wysyłki też mi nie doskwierają za bardzo, bo zamówiłem jeszcze dwie gry i przy
wykorzystaniu
> wPLN i tak wyjdę na plus (spory).
No tak, ale weźmy takiego przeciętnego Kowalskiego (np. mnie ;p), który zamawia tylko jedną
grę (wspomnianego Wiedźmina), która niby jest o 20 zł taniej. Co mi z tego powiedz, jak chcę
mieć grę przed premierą i wybieram kuriera, za którego płacę 15.90 ? Z tych dwóch dych taniej
wychodzi nico, bo razem będzie to piękna sumka - 95.90. Naprawdę, zaoszczędziłem dużo, aż 4
zł :) No ale cóż, zawsze przerażała mnie przesyłka na gramie, jednak dla Wiedźmina zrobię ten
wyjątek ;)
Bardziej martwią mnie wymagania sprzętowe, ale najwyżej Wiesiek troszke sobie poczeka na półce
;)


ja kupuje przez internet i nie żałuje..jednym z paru zakupów na gram.pl był DMoM&M z TopSellera, to info w sprawie wysyłki było w czwartek a listonosz pojawił sie u mnie z towarem już następnego dnia, byłem w szkoku i to ogromnym. kupiłem w ten sposób paredziesiąt rzeczy i nie tylko na gram.pl ( nie mówie tu o Allegro, bo tam bywa różnie, choć zdażyło sie tylko 2 czy 3 razy że czekałem dłużej niż powinienem, więc nie jest źle ) i nigdy sie nie zdażyło bym był niezadowolony. polecam zakupy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:46, Jarrefan napisał:

HURRRRA JESZCZE 13DNI!


No co Ty, 11 tylko do przyjazdu kuriera z PRE-ORDERem! :D A w moim wypadku także z Half-Lifem2: Episode One. Cholera, dobrze, że wszystkie klasówki mam w tym tygodniu (a będzie ich z 11 razem z kartkówkami i wypracowaniem :/), bo w kolejnym tygodniu bym nie wyrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:05, Igor FCBayern napisał:

> no to masz fajne poczucie honoru, tylko pogratulowac...
Za to Tobie należą się gratulacje za poczucie humoru... :/


jakie mam takie mam, z wlasnego poczucia honoru sobie przyslowiowych "jaj" nie robie - taki juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:57, EmperorKaligula napisał:

> > no to masz fajne poczucie honoru, tylko pogratulowac...
> Za to Tobie należą się gratulacje za poczucie humoru... :/

jakie mam takie mam, z wlasnego poczucia honoru sobie przyslowiowych "jaj" nie robie - taki
juz jestem


Spokojnie, chłopaki, to temat o Wiedźminie. Jeżeli chcecie porozmawiać o innych sprawach to istnieją komunikatory. Nie na forum takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry. "

Mam nadzieje że w całym tym ferworze wokół premiery gry nie zapomieliście o obiecanej rekompensacji bo długo myslałem gdzie u siebie będę w stanie powiesić ten plakat B1 ;) ...no a naklejka ma trafić oczywiście w honorowe miejsce centralnie na drzwiach mojego pokoju :D

...jeszcze jedno pytanie... wszystkie plakaty będą takie same czy będzie można jakoś wybrać spośród tych 3 dostępnych w sklepie? (o ile właśnie te plakaty brane są pod uwage w przeprosinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:49, rider66 napisał:

"Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy
przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień
"pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem
z gry. "

Mam nadzieje że w całym tym ferworze wokół premiery gry nie zapomieliście o obiecanej rekompensacji
bo długo myslałem gdzie u siebie będę w stanie powiesić ten plakat B1 ;) ...no a naklejka ma
trafić oczywiście w honorowe miejsce centralnie na drzwiach mojego pokoju :D

...jeszcze jedno pytanie... wszystkie plakaty będą takie same czy będzie można jakoś wybrać
spośród tych 3 dostępnych w sklepie? (o ile właśnie te plakaty brane są pod uwage w przeprosinach)


IMO nikt się w tym całym zamieszaniu z wysyłaniem gier nie będzie bawił w uwzględnianie zachcianek zamawiających co do rodzaju plakatu, już nie przesadzajmy. Co nie znaczy, że jednak plakatu i naklejki się spodziewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować