Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - największa polska premiera już za 2 tygodnie!

137 postów w tym temacie

U mnie również zamówienie potwierdzone, teraz tylko czekać :) I komp nowy złożyłem wczoraj, więc Wiedźmin powinien śmigać, że ho, ho :D A propo, czy CDP pamięta o obiecanych plakacie i naklejkce dla zamówień pre-order i czy tyczą się one również edycji podstawowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin...To jakaś gra ma z tego być? A tak, coś chyba kojarzę... :P Swoją drogą, po premierze będzie jakaś taka pustka - bo co będą wszędzie reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:50, Fitz napisał:

Wiedźmin...To jakaś gra ma z tego być? A tak, coś chyba kojarzę... :P Swoją drogą, po premierze
będzie jakaś taka pustka - bo co będą wszędzie reklamować?

A propos , przypomniałeś mi. Pisali kiedyś w Clicku artykuł o Witcherze właśnie i było wspomniane coś o bardzo nietypowym sposobie reklamy, czy dystrybucji. I co z tego wynika? Bo "dla jednych..., dla niego po prostu praca" to chyba nie to. Więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością... Na szczęście kasę mam już odłożoną, teraz tylko zastanawiam się co zamówić razem z Wiedźminem, bo nie chcę 2 razy płacić za wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie powidziałem że najpierw na dodatkowy 1GB ramu uzbieram i dopiero potem zagram... ludzie, to już nie lata, to juz nie miesiąc, to już nawet nie tygodnie, tylko dni i godziny dzielą nas od witchera- witcherowie łączcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:45, Gall historyk napisał:

> Po co ten news? Przeciez zainteresowani już wiedzą, a niezainteresowani raczej się nie
zainteresują.

czy słowo reklama coś ci mówi:)

P.s wiem że tak:)


A ja bym to nazwał nadprodukcją newsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dwa tygodnie :). Co prawda na Wiedźmina nie czekam aż tak bardzo, jak rok temu na Gothica 3, ale i tak chciałbym sobie już w niego zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią reklamy na autobusach w krk, jak to było z NFS:Carbon fajnei to wyglądało a z tym zegarem niezły pomysł każdy kto by wszedł na strone by tylko patrzył na czas czekając "dzień dobry paczka dla pana jest pan teraz dostępny w domciu" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować