Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - największa polska premiera już za 2 tygodnie!

137 postów w tym temacie

pieniążki przelane. teraz tylko zmobilizować się wreszcie i komputer wymienić (ile można grać na pożyczonym od braciaka? ;)) i żegnaj, nie tak dawno zaczęta, szkoło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej dać jakiś zegar wiedźmiński na stronie głównej,albo w formie programu który każdy zainteresowany mógłby umieścić na pulpicie ? Bo newsy w stylu "juz za 2 dni,3 godziny,24 minuty i 59 sekund bedzie wiedzmin!!111oneonejedenejeden!!!" mnie jakos srednio bawia ;p
Tak,wiem wszechobecna komercha,ale pomyslcie o tych biednych newsmenach muszacych produkowac ten caly spa... informowac nas regularnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem pewny co do przyjaźni Geralta z moim kompem to i tak grę kupię! Czemu? Bo to wstyd i hańba chociaż nie mieć na półce Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:09, Igor FCBayern napisał:

Mimo, że nie jestem pewny co do przyjaźni Geralta z moim kompem to i tak grę kupię! Czemu?
Bo to wstyd i hańba chociaż nie mieć na półce Wiedźmina :D


no to masz fajne poczucie honoru, tylko pogratulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:09, Garett napisał:

Pieknie, tylko moze ktos w koncu kompetentny odpowie, czy gra wymaga procesora z SSE 2?


No fakt to wazna sprawa bo jak wymaga to sobie nie pogram :P

Aha i czy po przejściu wiedźmina można z nim coś więcej robić poza odstawieniem na półkę? Np. tą samą rozwiniętą postacią przejść wyższy poziom? lub jakaś wolna gra lub coś jeszcze innego? Bo obawiam się że po przejściu gry pójdzie w zapomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli mam 14 dni na wymiane kilku podzespołów w kompie ;]
coś mi sie zdaje że kupie wiedźmina, poleży pół roku na półce i dopiero wtedy zagram (bo wcześniej kompa nie wymienie :))
Ale przynajmniej będę miał premierowe pudełko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować