Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - największa polska premiera już za 2 tygodnie!

137 postów w tym temacie

EK potwierdzone :) Mam nadzieje, że silnik będzie bardziej zoptymalizowany niż w G3. Ale to raczej pewne. Zapowiada się całkiem niezła zabawa, no i komp powinien dać rade ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK potwierdzone :) Mam nadzieje, że silnik będzie bardziej zoptymalizowany niż w G3. Ale to raczej pewne. Zapowiada się całkiem niezła zabawa, no i komp powinien dać rade ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie z tymi oczekiwaniami? Dzisiaj Oblivion już nikogo nie zachwyca (tymbardziej gothic) to myślicie że Wiedźmin będzie dużo lepszy? Od kiedy polacy potrafią wogóle gry robić? Ja poczekam na recenzje na zagranicznych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:54, Szkielet2 napisał:

EK potwierdzone :) Mam nadzieje, że silnik będzie bardziej zoptymalizowany niż w G3. Ale to
raczej pewne. Zapowiada się całkiem niezła zabawa, no i komp powinien dać rade ;P


Bardziej nie zoptymalizować silnika jak w G3 już się nie da!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:17, Phelela napisał:

Hmm ale my dostaniemy gre 3 dni przed premierą tak ??

Powinniśmy dostać 2 dni przed premierą...
3 dni przed premierą, jest planowana wysyłka paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, ze CD Projekt pamieta o obietnicy wg. ktorej ci, ktorzy zamowili Wiedzmina w pre-orderze dostana te gre na dwa dni przed premiera. Ja na swoja Edycje Kolekcjonerska czekam z niecierpliwoscia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:18, deuser napisał:

kto to Wiedźmin ;> czy to ten gość który siedzi u mnie w szafie?


osz Ty!!! Herezje glosisz :P. Zaraz bana dostaniesz ^^. Jak mozna nie wiedziec kto to jest Wiedzmin? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego wiedźmin nie jest robiomy tez na x-boxa ? Wiem ze PC przede wszystim ale nie zapominajmy o konsolach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować