Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - największa polska premiera już za 2 tygodnie!

137 postów w tym temacie

Oczywiście zaraz powiem ci czemu.Jakiś czas temu w CDA było kompendium wiedźminskie w którym padło pytanie na jakie platformy trafi wiedźmin.Redowiec odpowiedział że tylko na PC gdyż koncentrując sie tylko na jednej platformie bedą mieli więcej czasu na dopieszczenie samej gry i zrobienie z niej hitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie przesadzacie z tymi oczekiwaniami? Dzisiaj Oblivion już nikogo nie zachwyca (tymbardziej gothic) to myślicie że >Wiedźmin będzie dużo lepszy? Od kiedy polacy potrafią wogóle gry robić? Ja poczekam na recenzje na >zagranicznych serwisach.

W PC Gamerze byla juz zapowiedz na podstawie betatestu i recenzent byl co najmniej zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:05, Gall historyk napisał:

Oczywiście zaraz powiem ci czemu.Jakiś czas temu w CDA było kompendium wiedźminskie w którym
padło pytanie na jakie platformy trafi wiedźmin.Redowiec odpowiedział że tylko na PC gdyż koncentrując
sie tylko na jednej platformie bedą mieli więcej czasu na dopieszczenie samej gry i zrobienie
z niej hitu:)



Ale później po wydaniu gry mogą sie zając konwersją na x-boxa czyż nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie zachwile coś weźmie kiedy dacie demo Wiedźmina może będziecie się tak leniwić i dacie je dopiero za piątą łatką jak w Two Worlds to było.To ja powiem jedno Demonstracyjna wersja służy do tego aby najkłonic gracza do kupna pełnej ale w przypadku CD Projektu chyba będzie odwrotnie pełna ma mnie zachęcić do dema jeżeli w ogóle wyjdzie takowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo bedzie po premierze tak powiedzieli pracownicy CDP
a i prosze nie przypominajcie mi ile to dni do premiery bo spac bo nocach nie moge bo mam takie marzenia zeby wreszcie zagrac w ta giere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:51, Gall historyk napisał:

Po wydaniu gry bedą robić patch,później dodatek,później patch do dodatka............


Pewnie i masz racje :/ ale może kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Czas oczekiwania dobiega końca!(...)"
jak dobiega końca jeszcze dłuugie 2 tygodnie :/
ale jak dla mnie te 2 tygodnie to wybory xD i dłuugie reklamy w TV i jeszcze jakieś tam reklamy w necie o partiach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już potwierdziłem zamówionko:) Coprawda Geralt słabiej włada mieczem odemnie, ale wszystkie maszkary na osiedlu już ubiłem i czymś muszę teraz zabić nudę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wam już odbiło na punkcie tego wiedźmina ;P. Kurcze nie wydaje mi sie żeby ta gra była jakoś szczególnie wyjąkowa myśle że okarze sie takim dzielem jak gothic 3 co zrobił dużo hałasu przed premierą a potem poszły i to jakie słowa krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 04:41, wdowiakm napisał:

Jestem ciekawy co będzie się działo w Empikach i innych sklepach z grami xD


Myślę, że nie będzie tak źle, bo wiele osób kupiło już grę przez sklep.gram.pl, wrtusa, 3kropki i inne sklepy internetowe. Można powiedzieć, że ruch już się "rozładował" ;) Bardziej należy się obawiać, że całą Polskę zaleją pędzący na łeb na szyję kurierzy :D Do cholery kiedyś przynajmniej szwedzki, ale teraz grozi nam Potop Kurierski! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:18, qn.ik napisał:

ale teraz grozi nam Potop Kurierski! :D


Tak ale dzielnie będą im przeszkadzać w podboju nasze złe drogi, korki itp.:) Oby ten Potop im się udał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:51, Stwór napisał:

> ale teraz grozi nam Potop Kurierski! :D

Tak ale dzielnie będą im przeszkadzać w podboju nasze złe drogi, korki itp.:) Oby ten Potop
im się udał:D


Oo, miło mi Stwora powitać. Czytałem w którymśtam Insiderze o Twoich rozpadających się okularach i chyba tylko Ciebie zapamiętałem wtedy, kiedy jeszcze nie pisałem na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ panuje tu huraoptymizm, widać gracze nie czytali komentarzy do poprzednich premier. Nie nakręcajcie się tak albowiem firmy kurierskie pracują, jak pracują a sieci handlowe potrafią się sprężyć i znów będzie płacz: "Oszukali mnie! Jest x dni po premierze a Ja dalej nie mam gry, tymczasem w markecie y można ją kupić od dawna i to zz,zz taniej." Jedno jest pewne, że gier starczy dla wszystkich chętnych i jeszcze sporo zostanie bo żeby zwrócił się sam koszt produkcji gry trzeba będzie jej sprzedać do1 miliona sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:21, ktosik napisał:

Ależ panuje tu huraoptymizm, widać gracze nie czytali komentarzy do poprzednich premier. Nie
nakręcajcie się tak albowiem firmy kurierskie pracują, jak pracują a sieci handlowe potrafią
się sprężyć i znów będzie płacz: "Oszukali mnie! Jest x dni po premierze a Ja dalej nie mam
gry, tymczasem w markecie y można ją kupić od dawna i to zz,zz taniej." Jedno jest pewne, że
gier starczy dla wszystkich chętnych i jeszcze sporo zostanie bo żeby zwrócił się sam koszt
produkcji gry trzeba będzie jej sprzedać do1 miliona sztuk.


Eee tam, żaden huraoptymizm. Np ja zamówiłem grę w sklepie.gram.pl dlatego, że a) jest 20zł tańsza, b) ma dodatkowe etui i podwyższonej jakości instrukcję i poradnik do gry. I teraz, bo akurat teraz mam pieniądze.

Koszty wysyłki też mi nie doskwierają za bardzo, bo zamówiłem jeszcze dwie gry i przy wykorzystaniu wPLN i tak wyjdę na plus (spory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:34, gogowitczak napisał:

> kto to Wiedźmin ;> czy to ten gość który siedzi u mnie w szafie?

osz Ty!!! Herezje glosisz :P. Zaraz bana dostaniesz ^^. Jak mozna nie wiedziec kto to jest
Wiedzmin? xD


:)) lubie Sapkowskiego, ale czytałem tylko 2 książki o Wiedźminie - żałuje, teraz wyszło ekskluzywne wydanie sześciu czy siedmiu książek o Wiedźminatorze i bardzo poważnie zastanawiam sie nad kupnem..

ta herezja ;> spowodowana jest tym że codzień widze newsy o grze, stąd taka a nie inna reakcja na kolejnego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować