Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

A mam pytanie, gierke dostaniemy w dniu premiery 26, czy tak jak w niektórych wypadkach związanch z pre-orderem 2 dni przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam na mail z linkiem do płatności VISą... no cóż jakoś wytrzymam. Szkoda, że news nie pojawił się wczoraj wieczorem, oszczędziłby sporo zamieszania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zamawiałem EK używając żetonu by nie zapłacić za transport i co? nie ma żetonu a za przesyłkę muszę zapłacić bo do zapłaty 214,80.. Z lekka oszukany się czuję;/ To tylko 15 zeta ale mimo wszystko straciłem wPLN na żeton który wsiąkł.. hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak 24 zadzwoni dzwonek to drzwi ,wyskoczę przez okno rzucę kurierowi 200zł (,a się szarpnę nie poproszę o resztę) ,zabarykaduję się w swoim pokoju i zniknę na parę tygodni...
asde
Pre-order dwa dni wcześniej 24.10.2007 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:04, Stwór napisał:

Hmm zamawiałem EK używając żetonu by nie zapłacić za transport i co? nie ma żetonu a za przesyłkę
muszę zapłacić bo do zapłaty 214,80.. Z lekka oszukany się czuję;/ To tylko 15 zeta ale mimo
wszystko straciłem wPLN na żeton który wsiąkł.. hmm..


to proponuje skontaktowac sie bezposrednio z nami i wyjasnic sprawe, nie trzeba bedzie narzekac,
na problem, ktory latwo rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh - ja też już wysłałem potwierdzenie - nie pozostaje nic innego jak wypatrywać kuriera :P

FlankerD

Na pewno ktoś inny się nim już zaopiekował i zakładam, że chętnych na niego nie trzeba było szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować