Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

Mam pytania gra to 2 dni przed premierą bo w moim statusie zamówienia pisze teraz pokawanie i przygotowywanie do wysyłki???? to w następnym tygodniu przyjdzie czy może jeszcze w tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:35, hagen321 napisał:

Mam pytania gra to 2 dni przed premierą bo w moim statusie zamówienia pisze teraz pokawanie
i przygotowywanie do wysyłki???? to w następnym tygodniu przyjdzie czy może jeszcze w tym????

Przyjdzie pewnie 24 października chociaż fajnie by było jakby zrobili taki żarcik i przysłali wczesniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już potwierdziłem! Było trochę problemów technicznych, ale udało się! Mam status pakowane! :-) Z oczekiwaniem na odpłatnośc nie mam problemów, bo płacę kurierowi przy odbiorze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuu a ja jestem na liscie rezerwowej doedycji kolekcjonerskiej troche zaspałem i mało mnie szlag nie trafi. Zdźiebłko wpieniając są goście którzy kupily za 2 stówki 10 edycji i sprzedają je na allegro za 400 stówy cholery można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż jak jesteś na liście rezerwowej to pewnie będziesz miał ek bo zrezygnuje pewnie kilka osób ja też mam ek z listy rezerwowej ale tej pierszej co była 2 miesiące temu a ztymi cenami na allegro to przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś z Witcher Team już napisał, że gra Wiedźmin nie zostanie wysłana wczesniej niż 23 października to po co znowu ludzie się napalacie? ;/ Takie robienie sobie złudnej nadzieji i bałaganu w topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przelewam pieniędzy... Kupiłem Wiedźmina EK i w sobote chciałem za niego zapłacić (bo już była tam możliwość), ale zmieniłem sobie formę przelewu z mBanku na BPH i po tej zmianie nie mam możliwości przelać pieniędzy. Mam taki napis przy zamówieniu: "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie". I jak mam teraz przelać te pieniądze? Proszę o pomoc bo tą EK muszę mieć:-) Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może jak wygląda sprawa przesyłki w przypadku gdy nie zastanie nikogo w domu? Tak się składa, że w przyszłym tygodniu nikt nie może odebrać paczki za mnie, a jak kurierzy będą chodzić w godzinach szkolnych/pracy to marny pomysł...Jeżeli ktoś orientuje się co w takim przypadku się dzieje (to jest czy muszę gdzieś jechać po paczkę, czy kurier przychodzi kiedy indziej) to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może kliknąć w link do płątności, którzy przychodzi wraz z mailem o przypomnieniu płatności? Miałem podobny problem, ale kliknąłem i przenosiło mnie od razu na stronę banku oraz umożliwiało płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz mnie nie zastał w domu to zostawił na klamce "powiadomienie" wraz z numerem telefonu, miałem się z nim skontaktować i umówić godzinę odbioru,godzinę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz też zadzwonić do lokalnego oddziału Masterlinka rano 24.10, podać numer listu przewozowego (będzie dostępny w danych o zamówieniu na stronie sklepu) i poprosić o nr. telefonu kuriera, który dostał twoją paczkę. A gdy już go będziesz mieć, to nie pozostaje nic innego jak go wykorzystać i umówić się z kurierem na konkretną godzinę odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś dziwnego w statusie zamówienia. Pisze, że przesyłka (Wiedźmin) została wysłana, tylko, że niby 22 października a mamy dopiero 17.10. i chcąc anulować zamówienie już nie mogę tego zrobić:( Czy macie może ten sam dziwny status???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. U mnie też się pojawiło w statusie, że zamówienie wysłane 22.10 ( dziś chyba jest 17??) i nawet numer przesyłki podali. mam nadzieję że faktycznie wyślą w poniedziałek... a już teraz nadają żeby nie było tym razem bałaganu i zamieszania.jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:25, Aenneus napisał:

Ciekawe. U mnie też się pojawiło w statusie, że zamówienie wysłane 22.10 ( dziś chyba jest
17??) i nawet numer przesyłki podali. mam nadzieję że faktycznie wyślą w poniedziałek... a
już teraz nadają żeby nie było tym razem bałaganu i zamieszania.jak myślicie?


Zapraszam wszystkich do głównego tematu o Wiedźminie i przeczytania dyskusji na ten temat (strony 122 i 123). Powinno to rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować