Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 23:11, Mistic napisał:

A próbowałeś może kliknąć w link do płątności, którzy przychodzi wraz z mailem o przypomnieniu
płatności? Miałem podobny problem, ale kliknąłem i przenosiło mnie od razu na stronę banku
oraz umożliwiało płatność.


No tak tylko jest mały problem... Bo nie dostałem takiego maila... Napisałem do nic w niedziele i jeszcze nie odpowiedzieli... Dojdzie do tego, że będę musiał kupić zwykłą edycje... A ja chce EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u kilku osób pojawiło się coś takiego, jak u mnie w szczegółach zamówienia:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 22 października 2007

Przewidywana data dostawy: 24 października 2007 - 25 października 2007

Jakby przyszło już we wtorek to świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalne rozczarowanie

Od 5 dni probuje zaplacic za moje zamowienie wciaz ten sam komunikat "błedne parametry", pisałem, 2 razy telefonowałem wciaż to samo a dzis minął 17 czyli termin zapłaty. Porażka na całej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie teżpiojawił się status wysłane a jak klikam na numer listu przewozowego to pisze mi błędny numer.pewnie jakiś mały błąd albo tak specjalnie zrobili. mam nadzieje że nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przekornie swoje zamówienie anulowałem :) Więc jak ktoś z listy rezerwowej dorwie swój egzemplarz EK, niech pamięta, że to być może dzięki mnie :p Szkoda tylko, że teraz sobie nie zagram, jako fan książkowego pierwowzoru miałem na to wielką ochotę, no ale cóż, może kiedyś Bóg da na nowego kompa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie status: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"
Zamówiłem parę innych rzeczy żeby za przesyłkę płacić w WPLN i ciekawy jestem, czy te niedostępne produkty to Wiedźmin czy czegoś innego też brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:46, hehe napisał:

A u mnie status: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty
będą dostępne)"
Zamówiłem parę innych rzeczy żeby za przesyłkę płacić w WPLN i ciekawy jestem, czy te niedostępne
produkty to Wiedźmin czy czegoś innego też brakuje :/


U mnie pisze to samo, z tym że ja zamówiłem tylko Wiedźmina. Dlatego u ciebie tym niedostępnym produktem jest Wiesiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia powtarzam tragedia mialem dostac gre 2 dni przed premiera nie dostalem do dzisiaj a najlepsze to ze zamowilem 2x ek I JEDNA zwykla i 2 ek doszly a zwykla nie to dzwonie mowie co i jak zaraz dostaje maila ze przepraszaja za problem paczka zostala zle spakowana w magazynie heh zalosne ale niewazne i to dostalem go 2 dni temu to dzisiaj dzwonie co sie dzieje ze paczka do mnie nie doszla a sie dowiaduje ze jeszcze nie zostala wyslyana ..bez komentarza i co im tam ze bende czekal 5 dni dluzej i tak maja to w dupie bo co ja moge z tym zrobic kompletny brak dbania o klijenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować