Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

Potwierdzone, acz opłata będzie gotówką... :] To taka forma osobistego zabezpieczenia, niestety gram.pl mi już zalazło za skórę jeśli idzie o zestawienia preorder+przelew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:14, JEDIDJ napisał:

Uprzedzam listonoszy w Radomiu którzy mają rewir Planty:
Im szybciej dostanę tą przesyłkę tym większy dostaniecie napiwek... :D


Ale jaja, jak się minie listonosz z kurierem, bo do mnie też przyjeżdża 24 Wiedźmin, tyle, że kurierem. I też do Radomia, i też na Planty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I''m waiting for the Wiedźmin czym szybciej tym lepiej oj nie bedę mógł spac do puki nie zadzwoni do moich dźwi kurier:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:38, mero700 napisał:

I''m waiting for the Wiedźmin czym szybciej tym lepiej oj nie bedę mógł spac do puki nie zadzwoni
do moich dźwi kurier:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Tylko się nie zapomnij i się na niego nie rzuć z radości, bo może sobie coś złego o Tobie pomyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie, że już można potwierdzać. Tylko, że ja mam mały problem. Nie mogę tego zrobić... Rano chciałem dokonać potwierdzenia to wyskoczył mi napis "produkt jeszcze nie gotowy" czy coś w ten deseń. Teraz znowu chciałem i lipa wyskoczył mi napis, że znowu chcę potwierdzić zamówienie przy tych samych parametrach... Po pewnym czasie wyskoczył napis "Twoje zamówienie zostało poprawnie złożone ale aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzenia płatności . Na podany przez Ciebie adres e-mail (x), otrzymasz wiadomość z informacją o szczegółach zamówienia." Jako opcję zapłaty wybrałem przelew bankowy... W mailu, który otrzymałem nie było wzmianki gdzie mam wpłacić pieniądze i co dalej robić... Ludzie z BOK nie odpisują a tp mi mówi po wybraniu nr 022 519 69 69 , że takiego nr nie ma ;] eh... jestem w kropce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że CDP umożliwiło wcześniejsze potwierdzanie zamówień. Teraz mam pewność, że nie przegapię tych ostatnich pięciu dni przed wysyłką. Dostałem nawet maila o możliwości potwierdzenia, co przy moich poprzednich zamówieniach nie było regułą.

O ile dobrze pamiętam, to pre-order Wiedźmina ma być dostarczany na dwa dni przed oficjalną premierą, czyli 26 października? Paczkę powinienem więc otrzymać 24, to jest w środę... Zobaczymy jak się spisze kurier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE ŻE MOŻNA POTWIERDZIĆ TERAZ AŻ SIĘ ZDZIWIŁEM WESZŁEM NA EMAILA I PATRZE ŻE JEST PRZYPOMNIENIE O POTWIERDZENIU KLIKM NA TO I DOSTAJE EMAILA ŻE ZAMÓWIENIE POTWIERDZONNE TERAZ ZOSTAJE TYLKO CZEKAĆ JUŻ SIĘ NIE MOGE DOCZEKAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:20, hagen321 napisał:

FAJNIE ŻE MOŻNA POTWIERDZIĆ TERAZ AŻ SIĘ ZDZIWIŁEM WESZŁEM NA EMAILA I PATRZE ŻE JEST PRZYPOMNIENIE
O POTWIERDZENIU KLIKM NA TO I DOSTAJE EMAILA ŻE ZAMÓWIENIE POTWIERDZONNE TERAZ ZOSTAJE TYLKO
CZEKAĆ JUŻ SIĘ NIE MOGE DOCZEKAĆ.


Też się czieszę że już teraz można potwierdzic, ale na następny raz wyłącz capslocka jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na EK zostało potwierdzone...teraz zostało mi tylko czekanie na status " właśnie świstak zawija ci Wiedzmina w te opakowanko i zaraz pośle...bo z go z poprzedniej roboty wywalilito robi tu";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować