Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 17:09, Tuddrussel napisał:

to proponuje skontaktowac sie bezposrednio z nami i wyjasnic sprawe, nie trzeba bedzie narzekac,
na problem, ktory latwo rozwiazac.


A spoko oczywiście tak mam zamiar zrobić:) Czemu marudziłem?:) Bo wszyscy marudzą, a ja nigdy nie to nadrobiłem:P Fajnie tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego anulowano moje zamowienie z gra wiedzmin 2x edycja kolekcjonerska!?!? JAKIM PRAWEM oto tresc maila:
Witaj xx,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.

Twoje zamówienie zostało anulowane ze względu na brak potwierdzenia w terminie.
Wirtualne pieniądze zostały zwrócone na Twoje konto. Zapraszamy do ponownego złożenia zamówienia.

Poniżej znajdziesz podsumowanie swojego zamówienia.


ZADAM PRZYWROCENIA 2X EDYCJI KOLEKCJONERSKICH BO MIALEM BARDZO DOBRY NUMER(INNE KONTO ZE SKLEPU) I JAKIM PRAWEM MI WYCOFALISCIE ZAMOWINIE SKORO ZADNEGO POTWIERDZENIA NIE CHCIELISCIE?!?! OSTANIO TYLKO PROSILEM O DODANIE MI ZWYKLEJ EDYCJI DO ZAMOWIENIA A ZE COS SPIEPRZYLISCIE TO MNIE TO WALI ZADAM PRZYWORCENIA PISZE TO TU BO NIE DODZWONIE SIE DO WAS ANI DZISIAJ ANI JUTRO NIECH MI KTOS Z CDP ODPISZE I PRZYWROCI ZAMOWINIE JAKIM PRAWEM ZOSTALO WYCOFANE DO *************** ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki wlasnie do mnie przyszedl mail a wchodze w zamowienia i pisze cos takiego:

Status Twojego zamówienia: oczekiwanie na płatność . Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie

cos sie wam popieprzylo od czasu kiedy zadzownilem do was jakies 2 dni temu z prosba o dodanie do zamowienia gry wiedzmin edycji zwyklej oprocz tego w zestawie 2x EK ale czemu taki mail mi przyszedl? mam podac numer ID i nazwe tamtego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie rano patrzę, a tu mail o 1:28 do mnie trafił. Klikam, a mi tu pisze: "Produkt został wyprzedany" czy jakoś tak. Wbijam terz ok 17-18. O, jest info na temat aktywacji. Nie ma co, taka okazja się już chyba nie powtórzy.
Sru, klikam na link. Teraz muszę już tylko poprawić oceny do premiery gry i zaczynam jazdę w Witchera EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak parę innych osób dziwiłem się niemożnością potwierdzenia. O, dobra idea, że wcześniej jest taka możliwość, mniej stresu. Później już było bezproblemowo. Ciekawi mnie tylko, jak przebiegnie sama wysyłka - wysłać te kilka tysięcy pre-orderów to jednak nie byle co. Jest szansa na rzeczywiste otrzymanie gry wcześniej? Myślę , że przy przesyłce kurierskiej będzie łatwiej, ale Poczcie Polskiej tak niezbyt ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Listonosza? :D A to kurierów już nie ma? wyginęły? :P Masterlink ci przywiezie prosto pod samiuśkie drzwi :)

pomyliło mi sie... Zresztą dla mnie nieważne kto tylko żeby jak najszybciej i w terminie :D

Mój genialny (zły) plan:
1. Od przyszłego tygodnia przestaje dbać o zdrowie
2. do 23 października dorobię sie choroby
3. 24 października dostaje wiedźmina
4. 24 października po dostaniu wiedźmina idę do lekarza
5. wypisuje mi zwolnienie na tydzień
6. gram do upadłego podczas choroby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny plan:

1. Mówię wszystkim w szkole (nauczycielom też) o Wiedźminie.
2. Robię oficjalną prezentację gry na projektorze w formacie 1231314x123123 pikseli
3. Wszyscy są pod wrażeniem, lecą pędem do domów i zamawiają grę
4. Są stracenie dla Świata na kilka tygodni.
5. Nie ma po co chodzić do szkoły, więc wygodnie siedzę w fotelu i delektuję się w spokoju grą.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem problemu z potwierdzeniem kliknołem i potwierdziłem i mi pisze w statusie zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem problemu z potwierdzeniem kliknołem i mi pisze w statusie zamówienia zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję degrada dla Pana hagen321, bo wprawdzie szaleje na forum, ale w taki sposób, że.. :/

Drogi Hagenie, masz "Przodownika" i nie wiesz, że istnieje opcja "Edytuj"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, zapłaciłem, ale te słowa nie napawają optymizmem:
According to a new podcast of the german game magazine gamestar the german version of TW should be cut.

And because of heavy and numberous bugs (they compare TW with Gothic 3!) in TW there should be a 0-Day patch!

According to gamestar the tested version should be the final one!
Gamestar informed Atari and asked them to check whether they send the right version of the game or not.

"Perhaps Atari send the wrong one"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować