Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - potwierdzanie zamówień czas zacząć!

159 postów w tym temacie

A to skoro mam zamowinie przez mtransfer forma platnosci to juz moge zaplacic za te gry? Tylko ze daje tam sproboj ponownie i nic sie nie dzieje znowu wraca o co chodiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos powiedziec jakim cudem moje dwa zamowienia na EK i na zwykla Wiedzmina ktos anulowal ?? tak jakby wszedl mi na konto i usunal je... co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:35, Jagged napisał:

a moze ktos powiedziec jakim cudem moje dwa zamowienia na EK i na zwykla Wiedzmina ktos anulowal
?? tak jakby wszedl mi na konto i usunal je... co robic ?

Ktoś już miał chyba taki sam problem tutaj napisz--> http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 i zadzwoń takie problemy podobno szybko są rozwiązywane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to u wszystkich czy tylko u mnie jest tak, że w liście zamówionych produktów, którą dostałem mailem mam:
1. Koszulka M
2. Wiedźmin EK z koszulką M
a na stronie gram.pl jest tylko:
1. Wiedźmin EK z koszulką M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:22, hao napisał:

Mam pytanie czy to u wszystkich czy tylko u mnie jest tak, że w liście zamówionych produktów
mam:
1. Koszulka M
2. Wiedźmin EK z koszulką M

Tak to chyba powinno wyglądac bo ja też tak mam tylko że ja mam koszulke L:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal mam problemy z potwiedzenim ;(

pojawia sie najpierw:
Uwaga, nasz system stwierdził iż doknano już próby płatności za to zamówienie.
Ten komunikat może też być związany z nietypową konfiguracją przeglądarki internetowej. Jeżeli nie dokonywałeś(-łaś) jeszcze próby płatności za to zamówienie kliknij tutaj. .

klikam i pojawia sie :
Błędne parametry .

kurde no ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry. "

Mam nadzieje że w całym tym ferworze wokół premiery gry nie zapomieliście o obiecanej rekompensacji bo długo myslałem gdzie u siebie będę w stanie powiesić ten plakat B1 ;) ...no a naklejka ma trafić oczywiście w honorowe miejsce centralnie na drzwiach mojego pokoju :D

...jeszcze jedno pytanie... wszystkie plakaty będą takie same czy będzie można jakoś wybrać spośród tych 3 dostępnych w sklepie? (o ile właśnie te plakaty brane są pod uwage w przeprosinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qn.ik bo najpierw napisałem tu a potem zobaczyłem że tu przez cały dzisiejszy dzień nikt nic nie napisał... więc nie wiedziałem gdzie napisaćby ktośto wogóle odczytał ;)

hangen321 ten plakat i naklejka będą zwłaszcza w EK.... a czy w zwykłych preorderach też to już niewiem...
...a co do przeprosin to wystawił je już dawno temu sam Pan Kiciński... z powodu awarii serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:10, rider66 napisał:

qn.ik bo najpierw napisałem tu a potem zobaczyłem że tu przez cały dzisiejszy dzień nikt nic
nie napisał... więc nie wiedziałem gdzie napisaćby ktośto wogóle odczytał ;)

hangen321 ten plakat i naklejka będą zwłaszcza w EK.... a czy w zwykłych preorderach też to
już niewiem...
...a co do przeprosin to wystawił je już dawno temu sam Pan Kiciński... z powodu awarii serwerów


Tak tak tak, plakat i naklejka będą dołączane do każdego zamówionego PRE-ORDERa z Wiedźminem nieważne, czy to jest EK czy zwykła wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fajnie choć ja mam ek z listy rezerwowej fajna ta lista wpisałem się na pierwszą dostałem emaila i jest i nawet na liście zarezerwowanych egzemplarzy jestem potwiwerdziłem zamówienie i teraz tylko czekać na moje ek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
czy to normalne, że po otrzymaniu maila z prosba o potwierdzenie i przesłaniu pieniedzy na konto moje zamówienie ma cały czas status - oczekiwanie na płatność ?

Głupio by było gdyby okazało się że cos poszło nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować