Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

-"Demo!" -"Czego?" -"Call of Duty 4, głuptasie!"

191 postów w tym temacie

C2D 2,04 GHz 1 GB 7600GS (256 MB) i chodzi płynnie (17-60 średnio 28) na XP oczywiście, gram na 1024 2x AA reszta średnie z max SM.
gra wygląda naprawdę fajniusio, czuć klimacik :P

na Viście mam spadek o ok. 20 klatek więc nie polecam kompletnie, zero przyjemności z 17-20 klatek średniej prędkości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdążyłem otworzyć Gram.pl a tu taka niespodzianka;) Na mój fart, wyskoczyło okienko, że nie może ściągnąć przez mojego Nortona Internet Seciurity, mimo tego, że go wyłączyłem. Czekam na normalniejsze linki... Luczie, zmiłujcie się...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:03, Dark SMG napisał:

C2D 2,04 GHz 1 GB 7600GS (256 MB) i chodzi płynnie (17-60 średnio 28) na XP oczywiście, gram
na 1024 2x AA reszta średnie z max SM.
gra wygląda naprawdę fajniusio, czuć klimacik :P

na Viście mam spadek o ok. 20 klatek więc nie polecam kompletnie, zero przyjemności z 17-20
klatek średniej prędkości :/


Masz za mało pamięci na granie pod Vistą więc oczywiście, że FPS jest mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się fajnie, ale czuć klimaty GRAWowe, te miasta, tylko w CoD oczywiście akcji jest mnóstwo. :)
Ogólnie spodobało mi się, grafika też jest bardzo ładna i działa płynnie na moim nie najnowszym komputerze w najwyższych detalach - to plus.

Polecam każdemu zagrać, warto na pewno. Mimo, że to nie druga wojna światowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... z shella ssie z prędkością 30-40 KB/s... eh.. poczekam, aż dadzą demko w CDA. A znając życie, to pewnie mi nie pójdzie (BioShock wogle nie chciał się zainstalować, a co dopiero to :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w tak dobrą gierkę. Sterowanie i ogólna gra podobna do cod 2 co mi się bardzo podoba. Klimacik trochę mniejszy ale poczekamy na pełną wersję. Grafika nawet ładna. Na core 2 duo 2.9 8800gtx i 2gb ram na viscie na maxa bardzo płynie (nawet nie wiem czy nie lepiej niż cod 2):D:D:D Czekam na pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Dziwo na moim teraźniejszym kompie (6600 GT 1 gb Ramu Proc 1.6 Ghz) i na ustawieniach Średnio wysokie działa mi Cod4 Bardzo Dobrze no ale sprzecik i tak trzeba Kupić nowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się genialna gierka. Napewno ją kupie jak tylko się pojawi. Co dziwne na moim sprzęcie działa całkiem znośnie w 1024x768. Taka grafa i tak fajnie śmiga, normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować