Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

-"Demo!" -"Czego?" -"Call of Duty 4, głuptasie!"

191 postów w tym temacie

świetne jest.. i super chodzi.. wymagania są ok. Czekam na grę.

Bałem się wymagań ale na automatycznych ustawieniach gra wygląda ładnie i chodzi super. Uwaga. Nie bójcie się nie mam aż tak mocnego kompa :)

xbit71 widziałem twoje wymagania i nie przeginasz pały? nie popadaj w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Studio Infinity Ward wypuściło już demko Call of Duty 4. Wystarczy ściągnać 1,4 GB danych i można się cieszyć wesołą, "singleplayerową" młócką. Fani serii z pewnością nie spędzą tego weekendu na świeżym powietrzu.

Przeczytaj cały tekst "-"Demo!" -"Czego?" -"Call of Duty 4, głuptasie!"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha 1,4 gb to by mi sie 2noce sciagalo ;) najgorsze jest to ze sciagnal bym gdyby jak zwykle nie mial za slabego procka... we wszystkich grach jest wszystko good z wymaganiami tylko nagle ten procek :( hehe ale z tym wallym to nie zle jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:42, pendejo napisał:

RAM: 1 GB dla XP; 2 GB dla Vista w wersji box visty powinni dodawać pamięć hehehe ;], a 1,4
GB nkie cche mi się ściągać kiedyś demo zajmowało 50 MB i było ok

Ja kiedyś na kolację zjadałem 2 kanapki, a teraz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko skończę pobierać TimeShifta, zaraz zabiorę się za ciągnięcie Call of Duty 4. Sporo ostatnio dobrych demek wychodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:47, ImRo Nixon napisał:

Z newsa rozumiem, że demo zawiera grę przez sieć, a nie misje...

Argh, tak to jest, jak człowiek już weekendem żyje. Przepraszam i dziękuję za czujność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem. Jak ja ściągałem demo Carbona to miałem taki program DAP co znacznie przyspieszał ściąganie. Normalnie chciało 40kb/s a jak tego programu użyłem to 130kb/s. Miałem szczęście bo w tym samym dniu na TVN leciał Władca Pierścieni to oglądałem a włączony komputer ściągał demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować