Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cevat Yerli o drugim Far Cry'u

35 postów w tym temacie

OMG Ale spamią...

Mnie Far Cry się nie podobał, Far Cry2 też mi się pewnie nie spodoba, a Crysis... zbyt futurystyczny.

P.S.
To nie jest wymówka kogoś, kto ma słabego kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie "Nie mogę się doczekać drugiego Far Cry''a" - podsumował Doktor. A tak na serio to naprawdę mam ochotę. Ale najpierw powinienem zaliczyć pierwszą część. Grałem kiedyś sobie u kolegi trochę i mi się spodobało, więc mam nadzieję, że niedługo nabędę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie stary dobry Far Cry bez tego świetnego tropikalnego klimatu i tej wszechobecnej wody budującej odpowiedni klimacik.
Jeżeli miałbym oceniać na podstawie filmików to wygrywa Crysis bo jest bardziej efektowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy oryginalnego FC i konsolowych "podróbek"... Kto lepszy? Przekonamy się za rok (bo w 2008 premiera FC2).
Popieram Cevata Yerliego (muszę zapisać go do listy spoko ziomków tworzących gry: nr 12 :D). Myślę, że obie gry, i Far Cry 2, i Crysis będą jedyne w swoim rodzaju. Za obie odpowiadają doświadczeni ludzie z niemałym dorobkiem na koncie. Obie już po pierwszym newsie o tym, że powstają robiły niezłe poruszenie wśród graczy. Obie są kontynuacją FarCry (choć tylko jedna oficjalnie).
Podobnie jak Yerli uważam, że przeniesienie akcji do Afryki to dobry pomysł (bujne dżungle trochę mi się już przejadły). No i fabuła może być sensowniejsza... Jakieś kosmiczne artefakty? To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak czy siak, zostanę przy Crysis''ie, bardziej futurystyczny, a lubię sci-fi.... :)

Ale po screenach z Far Cry 2, mogę jakoś powiedzieć, że graficznie to zdeczka klon Crysis''a.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować