Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Żelki - jakie lubicie?

193 postów w tym temacie

Jak byłem w Danii to tam były takie małe paczki Haribo gdzie mieściło się 10 miśków...i po angielsku na opakowaniu było napisane (w przetłumaczeniu) ,,na czarną godzinę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie znoszę żelek. W ogóle mi nie smakują i kojarzą mi się z czymś bardzo niezdrowym. Ze słodyczy only czekolada (może być w różnych wersjach, ale najlepsza z orzechami). Chociaż miśki Haribo można jeszcze przełknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:33, Baluk25 napisał:

Jak byłem w Danii to tam były takie małe paczki Haribo gdzie mieściło się 10 miśków...i po
angielsku na opakowaniu było napisane (w przetłumaczeniu) ,,na czarną godzinę" :D


co do Dani to tam mają manie na tych żelkach haribo keidy zwiedzałem Danie wróciłem do domu z masą przeróżnych żelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem co innego. Czego nie lubię. Raz na kolonii będąc dostaliśmy takie czarne, zrolowane w kółko z Haribo. Smakują jak wyglądają, tzn. jak opony. A-fuj, omijać na kilometr (choć ponoć są koneserzy tego...).
Poza tym żelek, podobnie jak innych słodyczy raczej nie jem, tylko jak ktoś kupi. Więc dosyć rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować