Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Żelki - jakie lubicie?

193 postów w tym temacie

ja powiedziałem im podobnie tylko że w mniej grzecznej formie ;]...najgorsze jest to że u mnie w szkolę żelków nie sprzedają...;/ a wiedzieliście że Haribo powstało w tym samym roku co Lech Poznań?:P właśnie w necie przeczytałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:57, Baluk25 napisał:

ja powiedziałem im podobnie tylko że w mniej grzecznej formie ;]...najgorsze jest to że u
mnie w szkolę żelków nie sprzedają...;/ a wiedzieliście że Haribo powstało w tym samym roku
co Lech Poznań?:P właśnie w necie przeczytałem ;]

Heh.A u mnie w szkole sprzedają żelki jeden mój kumpel ciągle kupuje po dwie paczki, i niedługo zmieni się w takiego misia jak z haribo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe odżywianie?? bzdura (jeśli chodzi o żelki) Wprost uwielbiam żelki (choć gruby niejestem, ba nawet mam niedowage :) ) Najlepsze są Haribo acz drogie z leksza... czasem kupuje takie duuuże opakowanie (2kg) jakiejś mało znanej firmy... starcza mi na pół miesiąca:) oczywiście po skończeniu opakowania przez jakieś 1.5 miesiąca mam stan bezżelkowy (jakoś trzeba fundusze podreperować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:00, Bartek 93 napisał:

Najlepsze są Haribo acz drogie z leksza... czasem kupuje takie
duuuże opakowanie (2kg) jakiejś mało znanej firmy... starcza mi na pół miesiąca:)

O ja też kupuje raz na jakiś czas takie wielkie opakowanie w Lidlu. A inne żelki to jadam rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:03, Baluk25 napisał:

też mam czasami stan bezżelkowy...ale nie po to żeby odrobić fundusze tylko mam już dość tak
na 1 miesiąc lub 2 ;]

Mi żelków nigdy dość... no prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:07, Baluk25 napisał:

kiedyś jak zjadłem w jeden dzień 1 kilo to nie jadłem przez całe wakacje żelek...(zjadłem na
początku wakacji) ;]

To to już przesada... ja kiedyś wymiotowałem po żelkach jak zjadłem paczke jakiś takich dziwnie gąbczastych elków, niby data i tak dalej były spoko ale kłopoty też niesłabe... ta firma to chyba "Bobo" czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:15, Baluk25 napisał:

Wiem...też kiedyś je spróbowałem....mnie często bolą zęby (chociaż nie gryzę :P) po Miśkach
Haribo ;/

może dlatego że to są najtwardsze żelki jakie znam... albo zawierją składnik który podrażnia twoje zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 21:50, Tomek1120 napisał:

No ja jem może 1 lub 2 paczki na miesiąc ale jak widzę jak idzie taki "sumo" ulicą i trzyma
dużą paczkę i je garściami tak że połowa wypada z ust na ulice to mi się odechciewa.


Nazwałem to nową dietą "Wpieprzaj więcej to schudniesz " nawet nie wiesz ile osób to stosuje ....

A co do żelków jak czasami rodzice kupią coś około kilograma to jem do upadłego a potem nie mam ochoty patrzeć na jedzenie taką sztukę awangardową mam w żołądku :p Obżarstwo to zło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<patrzy na temat i wpada w obleśny śmiech> Fajny temat ^^ "Stan bezżelkowy", "kilo żelków na dzień" - piękne! :D Cp do moich ulubionych żelków - takie kwaśnie z Kauflandu :D:D Ale nie kupuje ich ostatnio, bo nie bywam w tymże dyskoncie :)

PS Dzięki za dostarczenie 500% dawki śmiechu - czytając te posty byłem bardzo... szczęśliwy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie wylacznie Haribo ale ostatnio nie jem zelek jak sprawdzilem co robia te wszystkie barwniki (E XYZ) wiekszosc ktore sa w zelkach powoduja alergie i nalezy ich unikac ale jezeli ktos lubi i sie nie boi to niech je ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować