Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Call of Duty - Co lepsze II WŚ, czy Modern Warfare?

20 postów w tym temacie

W tym temacie wypowiadajcie się czy przejście z czasów 2 Wojny Światowej do konfliktu we współczesnych czasach to był dobry pomysł?

Według mnie bardzo dobry, ponieważ temat 2 Wojny Światowej po prostu się skończył. No bo ile można latać z ciągle tymi samymi broniami, oraz braniem udziałów w coraz to podobniejszych starciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam demo call of duty 4 super to jest chyba HD BO GRAFIKA NICZYM NIE PRZYPOMINA COD2 I JEJ DETALI.Moim zdaniem COD4 jest naprawde bardzo dobrze zrobione ,polecam ta gre!!!! dynamika,szybkosc akcji i wiele rodzaju nowych btoni 100% wzorowanej na orginalnej.DEMO pokazuje IRAK ALE JAZDA JAK NAPRAWDE BY SIE TAM BYLO-- A JA BYLEM !!!! Mam dobry sprzent:PC to-----AMD64 5200+ 2,6MhZ AM2, RAM 2GB GEIL ULTRA 800MhZ, KARTA 2X SLI 7900GS ZELMAN 256/256 TAKTOWANIE 540/1500 ,Wziolem detale na full i smiga super realna wojna!!!!! Czekam jeszcze na FEAR nowy i CRYSIS TO SA CHITY KONCA ROKU 2007 Jestem zwolenikiem gier FPP goraco polecam te tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... II WŚ... Nie kupie CoD4 (nie mam takiego dobrego kompa, ale gdybym miał też bym nie kupił) ponieważ nie lubię klimatów wojny współczesnej. Ja po prostu nie mogę się wczuć w wojny dzisiejszego czasu. Ja bym chętnie znów pograł w II WŚ. Głównie też dlatego że w dzisiejszych czasach nikt nie używa strzelb... Czy w Iraku ktoś używa jeszcze mosin naganta czy może kar98k? Nie... No właśnie... Nie lubię nowoczesnych broni... Wole stare dobre karabiny. A więc stanowczo stoję po stornie II WŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:48, BzyQacz napisał:

Mam podobne zdanie... Ale co do CoD4 to przynajmniej spróbuję, ale wojny współczesne już eliminują
nowe CoD w moich oczach.


Ja na początku kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że CoD ma być w czasach teraźniejszych to się oburzyłem i to mocno, ale przemyślałem to, pooglądałem filmiki z gry, w końcu zagrałem w demko i co? GRA NIE STRACIŁA NIC Z KLIMATU JAK DLA MNIE Nadal masz tu ciągłą akcje, poza tym Szoł mast goł on xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:08, Bratek196 napisał:

Ehhh cod 4 stracił u mnie dlatego że jest w czasach współczesnych, teraz czekam na najnowszego
Brothers in Arms.

A grałeś w demo ? Czy oceniasz od tak, po newsach ? To jest kapitalne ! Grywalność jest kapitalna, że o fizyce nie wspomnę. CoD 2 wysiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:21, Bratek196 napisał:

No nie wiem wczoraj ściągałem demo to ściągało 1.5 kb/s, zniechęciło mnie do tego.

Jeśli masz neostradę, to ściągaj ze Strefy Gier Neostrada. Tam idzie maksymalną prędkością. Pobrałem w 3,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1560#u_247

Po drugie: A co mi tam, wyrażę swoją opinię... Widziałem jak brat zagrywa się demkiem. Od razu widać, że gra na dynamice nie straciła, może i nawet jest szybsza. Szczerze mówiąc, spodziewałem się tu strzelanin podobnych jak w Full Spectrum Warrior - krótkie serie co kilka sekund ;]. A tu proszę, gra mnie zaskoczyła :) Jednak dla mnie klimat żadnej gry we współczesnych realiach nie będzie przebijał klimatu II WŚ. Ja się po prostu tą wojną niezdrowo fascynuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też wolałem WWII, tam był klimat i po przejściu czuło się ogromną satysfakcje i dumę. Nie będę ukrywał że czasami nawet zdarzyło sie iż łza w oku się zakręciła :) znakomite akcje + wyśmienicie skomponowana muzyka tworzyła niesamowity klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 10:35, Adeq napisał:

@UP Ale to jest temat ogólny, a w tym wyrażamy swoje OPINIE na temat przejścia do czasów współczesnych.


"Temat ogólny" traktuje o wszystkim, więc i o klimacie. Ale nie będę się spierał. Decyzja należy do moderatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolegami którzy sądzą że II WŚ jest już nudna nie zgodzę. Jest dużo ciekawych epizodów IIWŚ których nie zostało wykorzystanych. Fajnie by było się pobić Angolami w Francji w 1940. Albo Market Garden, albo Pacyfik. Medal of Honour też jest w realiach IIWŚ i nikt się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tak gram w cod''a od 2003 roku(od powstania 1). Call of Duty 4 we współczesności okazał się hitem który podniósł coda na szczyty do top 10, może miał na celu wybić się w górę z lepszym startem bo przedstawić nadchodzący hit. Jeżeli wyszła by teraz 5 część w II wojnie to był by spadek( bo ci durni ludzie nie rozumieją że lądowanie w Normandii się przejdało, nie chcą wydać w innych miejscach coda bo ich rynek by stracił, zresztą Amerykanie mało wiedzą o historii[tylko swoje ważne wydarzenia], a mogli by pokazać Pacyfik jak zrobił to MoH).
Problem nie tkwi w braku tematu bo ich jest wiele tu chodzi oczywiście o kasę jak zawsze.

P.S nawiązując do postu wyżej kolega ma racje operacja Market Garden na przykład(jak w coh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam już wole MW. Temat II wojny światowej już jest tak zużyty że nic nowego nie odkryją. Lokacje sie powtarzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować