Zaloguj się, aby obserwować  
lawenda

Wasz ulubiony moment w grach

224 postów w tym temacie

Nie znalazłem takiego tematu, a więc się pytam. Jaki jest wasz najfajniejszy, ulubiony moment w grach??

Dla mnie np. super jest walka w trybie sił zła jako Balrog, w Władcy Pierścieni Trzecia Era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:15, lawenda napisał:

Nie znalazłem takiego tematu, a więc się pytam. Jaki jest wasz najfajniejszy, ulubiony moment
w grach??

Dla mnie np. super jest walka w trybie sił zła jako Balrog, w Władcy Pierścieni Trzecia Era.

w grze jako programie zawsze fascynowały mnie intra:) a jesli chodzi o gre wlasciwa to zazwyczaj pokonywanie jakiegos bossa (zazwyczaj glownego) w grach RPG:). a w strategiach i rtsach moment w ktory mozna nazwac "chwila prawdy";p tzn chwila decydujaca, chwila ktora wyloni zwyciezce;p chodzi mi tu o glowne (olbrzymie) bitwy:) widok niesamowity-scieranie sie dwoch wrogich armii...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa dowolnego RPGa. Postać zaczyna wyglądać jak bohater a nie jak zwykły kmieć, a do końca przygody jeszcze troche zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony moment w grze?
W Gothic 2:

- Jak Lord Hagen przyjmuje nas w poczet Paladynów i uwalnia kowala Benneta
- Jak Pyrokar nam mówi, że pamięta nas jak dawał nam list do Magów Ognia zanim wrzucono nas za barierę.
- Oraz przeprawy ze smokami.

W Gothic:

- Spotkanie z Xardasem najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA SA, moment gdy zostajemy wywiezieni przez Tennpeny''ego z Los Santos, a Sweet zostaje zamknięty z więzieniu, a dokładniej trafia do więziennego szpitala.
I ta scena o której napisał Steven8, cudeńko filmik jest wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować