Zaloguj się, aby obserwować  
lawenda

Wasz ulubiony moment w grach

224 postów w tym temacie

Zdecydowanie najlepszy moment w grach to outro w Metal Gear Solid 3: Snake Eater, gdy Jack odsłuchuje taśmę zostawiona przez Eve, w której dowiaduje się całej prawy o Big Boss. Szczególnie ujmujące jest w tej scenie jak już mianowany na Big Bossa salutuje przed grobem swojej nauczycielki i muzyka w napisach końcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle moment, co miejsce: Nowe Reno w drugim Falloucie. Załatwiałem mafijne interesy za pomocą kultowego Tommy Guna zyskując coraz większe wpływy... ach, to były czasy. Aż się łezka w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RPG-ach najbardziej lubię moment tuż przed walką finałową. Zdejmuje i zakładam pancerz, narzucam na siebie wszystkie możliwe wspomagacze, rzut oka na statystyki bohatera i wchodzimy... :)

Z jednej gry to przedostatnia walka w Serious Sam: Second Encounter. Wielkie pole, pancerz i życie na środku, to samo plecaczki z amunicją. I jeszcze w pewnym momencie zaczynają spadać meteoryty zabijające część atakująych mnie. Do tego muzyka i bitwa jak obrona Częstochowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 2 - m.in. walka z gigantycznymi Rayami, spotkanie Snake''a z Raidenem, wyjaśnienie kim jest naprawdę Ninja X (nie będę mówił, ale sam się mocno na początku zdziwiłem :P), czy też poznanie całej prawdy o misji Raidena... można by naprawdę wiele wymieniać, bo każdy przerywnik w grze ma w sobie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze podoba się koniec ,gdy wszystko się dobrze kończy(nie zawsze się dobrze kończy ;) ) i początek .....kiedy sie wszystko zaczyna :D,np
Final Fantasy VII - hmm.....mi tu się podobał moment gdy wybuchał pierwszy reaktor (ten na samym początku gry :P) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 11:03, mati285 napisał:

Stalingrad w COD1

Noo, to był świetny motyw... Mi się spodobał bardziej niż nawet lądowanie w Normandii w MoH:AA. Fajne były też misje na Moście Pegaza oraz śmierć Sonny''ego z Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroty akcji w fabule, po których dluga mozna u mnie zauwarzyc efekt opadu szczeki połączony z wytrzeszczem oczu. Najwspanialszym tego przykładem byla gra Star Wars: KotOR gdy dowiedzialem sie ze jestem Revan''em. Miłe są też przerywniki filmowe, jeśli tylko są na odpowiednio wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze szczeną na podłodze grałem w ostatnią misję Mafii... Moment, gdy wchodzimy do mieszkania Pauliego, a później to spotkanie z Samem... Dla samej fabuły warto przejść tę grę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przedmówców popieram Stalingrad (CoD) i KotOR. CoD pod względem klimatu, a KotOR... prawie z krzesła spadłem z wrażenia.
Z innych... hm, Piekło w BG2, Dahaka z PoP:WW... Ogólnie to każdy z dobrym klimatem/ciekawym rozwinięciem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Mi najbardziej podobał się moment w Cod 2 gdy dopływamy do brzegu w Normandii z amerykanami piękny widok i efektowny. jak towarzysze spadają ze skał itp;
-Gothic gdy wchodzimy do świątyni śniacego
-Gothic 2 Noc Kruka, gdy wchodzę przez portal do nowego świata i ta muzyka, albo ogólnie bagna jak idę puknąć Kruka.
-Half-lif 2 Cytadela
-HL2 E1 - gdy wybucha cytadela a ty uciekasz pociągiem
-Far Cry cała gra jest wyśmienita i pełen ulubionych momentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 :

- Pierwsze wejście do Starego Obozu....
- Wizyta w świątyni imć śniącego.
- Przyjęcie w poczet starego obozu przez Gomeza
- Po wypędzeniu ze Starego Obozu, stanąłem na skarpie przy ruinach i przy akompaniamencie tej charakterystycznej Gothicowej muzyki obserwowałem Obóz i resztę kolonii z góry...pięknie było:)

Gothic 2:

- Zejście w 2-gim rozdziale do kolonii karnej. Te ciemności, niepewność, wycie wiatru i wilków, to niebo.....brrr.
- Atmosfera na tuż przed wypłynięciem okrętu na Dwór Irdorath
- Dwór Irdorath ogółem :)
- Smoki.
- Wizyta w gęstych lasach Khorinis nocą.

GTA :SA

- Misja "Stowaway".
- Finałowa scena , kiedy Sweet powstrzymuje CJ-a przed wpakowaniem Tenpenny''emu kulki w czerep.

Mafia

- Finał, oraz gra jako całość :P

Unreal Tournament.

- Misje typu Assault przechodzone wraz z botami.
- Pojedynek z Xan'em Kriegor'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubione momenty? Hmmm... trochę ich jest, podam tylko niektóre:

Diablo - gdy wpadamy do sali Butchera i słyszymy pamiętne "Ahh, fresh meat!"
Starcraft - "Arise my child... Arise... KERRIGAN!"
Fallout 1 i 2 - Każdy krytyk... odzywa się wtedy mój mały wewnętrzny sadysta ;)
Worms - "Halleluyah!"
Deus Ex - Komentarze Boba Page''a, gdy jest coraz bliższy śmierci.
Giants - Citizen Kabuto - Scena śmierci Timmiego...

I wiele, wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować