• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
skrzacik0

Call of Duty united offensive - minimalizowanie ?

Pytanie

Witam! Mam taki problem jak gram w Call of Duty united offensive to nie moge gry minimalizowanie tak abym np mogl wejsc do neta zobaczyc kto do mnie pisze na gg.... Klikam na klawisz ze znaczkiem Windows-a pokazuje sie start lecz gra jest dalej w tle dusze opera itd. to to sie wlacza lecz nie moge tego "zobaczyc" w sensie gra sie nie minimalizuje.... :/ Da sie temu jakos zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.10.2007 o 10:55, skrzacik0 napisał:

Witam! Mam taki problem jak gram w Call of Duty united offensive to nie moge gry minimalizowanie
tak abym np mogl wejsc do neta zobaczyc kto do mnie pisze na gg.... Klikam na klawisz ze znaczkiem
Windows-a pokazuje sie start lecz gra jest dalej w tle dusze opera itd. to to sie wlacza lecz
nie moge tego "zobaczyc" w sensie gra sie nie minimalizuje.... :/ Da sie temu jakos zaradzic?

Być może ktoś odpowie Ci tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17713#u_22
Spróbuj wciśnąć Alt+TAB, może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2007 o 10:55, skrzacik0 napisał:

Witam! Mam taki problem jak gram w Call of Duty united offensive to nie moge gry minimalizowanie
tak abym np mogl wejsc do neta zobaczyc kto do mnie pisze na gg.... Klikam na klawisz ze znaczkiem
Windows-a pokazuje sie start lecz gra jest dalej w tle dusze opera itd. to to sie wlacza lecz
nie moge tego "zobaczyc" w sensie gra sie nie minimalizuje.... :/ Da sie temu jakos zaradzic?

No i tak ma być. Znaczek Win służy do otwarcia menu start, a nie do minimalizacji. Alt + Tab to skrót do minimalizacji.

>Nie probowalem wszytki9ego Alt+Tab pokaż pulpit itp... :/ moze trzeba cos w opcjach?

no to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2007 o 10:59, rogoz94 napisał:

No i tak ma być. Znaczek Win służy do otwarcia menu start, a nie do minimalizacji. Alt + Tab
to skrót do minimalizacji.


Tak. Ale wiele gier się w ten sposób minimalizuje.
A ja z kolei zapraszam do wątku o CoD: UO - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17713#u_23 - tam na pewno ci powiedzą. Widzę, że się tam już wypowiedziałes. Po za tym, nie kazda gra da się zminimalizowac. Nie ma sensu tworzyc oddzielnego tematu do każdego problemu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.12.2007 o 19:08, skrzacik0 napisał:

a jestes w stanie mi podac nazwe tego programiku ^^??



ja jestem: minimalizer do call of duty United Offensive :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2008 o 19:31, skrzacik0 napisał:

Dobra problem rozwiązany ;] Wystarczy poprzez Menadżer Windows zminimalizować grę ;]

skoro tak to zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2008 o 19:31, skrzacik0 napisał:

Dobra problem rozwiązany ;] Wystarczy poprzez Menadżer Windows zminimalizować grę ;]

prosiłbym nie bawienie się w archeologa, odpowiadasz na posta sprzed pół roku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować