Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca serii PES o przyszłorocznym wydaniu

37 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 15:40, xbit71 napisał:

Skoro ta wersja nie ma zaimplementowanych trybów, które przyszła edycja będzie miała, to na
cholerę ją kupować? :|


mi tam nie zależy na nowych trybach rozgrywki ( najważniejsze są licencjonowane skałdy - to jedno czego mi w PES brakuje ), gram wszelkiej maści mistrzostwa ( z naciskiem na Europy i Świata ) oraz ligi klubowe, najlepiej na 2 playery.. a jak będą nowości ( to dopiero za rok ), cóż.. to sie je przetestuje, może któraś sie spodoba. po za tym PES 6 pozbyłem sie pare dni temu, z myślą o 2008. dlatego kupię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wolę najnowsze (oznaczone numerkiem 2008) wydanie PES, niż FIFE. I to mimo, ze przez lata bylem fanem piłki nożnej tworzonej przez panów z EA. Po prostu wkurza mnie to, że nowe wersje (na PC), NICZYM nie różnią sie od poprzednich części, są brzydkie, nieciekawe, nudne, nie obsługują rozdzielczości panoramicznych, mają kiepskich, mylących się sędziów itp, itd. Dopóki na PC nie pojawi sie next-genowa wersja FIFY, zostaję przy PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr Black
Muszę się w jednym nie zgodzić: FIFA 08 obsługuje rozdzielczości panoramiczne. Sam jestem posiadaczem 19-calowej panoramicznej Belinei i w FIFIE mogę ustawić rozdzielczość 1440x900, jedyne co jest wkurzające to to że intro zrobione jest w zwykłej rozdzielczości (irytujące czarne paski po bokach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że twórcy PES-a są w stanie spojrzeć krytycznie na swoją pracę i starać się poprawić wszystkie błędy (w przeciwieństwie do tych od FIFY). PES 2008 przyniósł rewolucję graficzną, to teraz kolejny PES przyniesie rewolucje w gameplay''u. Dobrze, że Konami stara się wprowadzać jakieś zmiany do serii, a nie daje nam ciągle tego samego jak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować