Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 21:51, nekromanta7 napisał:

wydaje mi się (moze tylko wydaje), że ta odsłona jest bardziej realistyczna, piłka nie
trzyma się tak bardzo zawodnika jak w edycji 2008, nowe ruchy, nawet raz gościu komputerowy
się ściął, co w pesie zdarzyło mi się pierwszy raz, no i koniec z rajdami boczna linią.
Krótko grałem w demo i to moja opinia na jego temat. A prawą gałką analogową w ile stron
można robić podanie na dojście, tylko góra, dół, prawo, lewo..?


Im nowszy PES tym lepszy...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeżeli zamówiłem pre-order(PES 2009) na odbiór osobisty w stacji metra centrum, to czy gra będzie do odebrania od razu w piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć, jakie reprezentacje i ile lig i jakich pojawi się w nowym PESi''e? :)

I jak to jest z polską wersją, komentatorzy są polscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:07, ak.47 napisał:

> Gdzie mogę zobaczyć, jakie reprezentacje i ile lig i jakich pojawi się w nowym PESi''e?

> :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer_2009
Wysiłek to, i problem, niezmiernie wielki jak cholera, olaboga, męczący też.


Nie pomyślałem, sorry. Coś cienko to wygląda, tylko 5 lig, do tego 2 kluby w Premier League mają licencje (!). Cienko to widze, do tego mała liczba reprezentacji. Ciągle rozważam pomiędzy PES a fifa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:46, maciek999 napisał:

Jak myślicie, czy gra pójdzie na:
Intel Celeron 1.7 GhZ

Tak.

Dnia 15.10.2008 o 19:46, maciek999 napisał:

1024mb RAM

Tak.

Dnia 15.10.2008 o 19:46, maciek999 napisał:

Ati Radeon 9600pro 256mb Pixel Shader 2.0

Może. Z naciskiem na 'może'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ale co do dema pesa:

-postacie w filikach, gdy cieszą sę po strzeleniu gola przenikają się

-dziś, gdy chciałem wybić piłkę bramkarzem, po uprzednim podaniu do niego, on zrobił wślizg itak straciłem bramkę

-przy wolnych wszyscy piłkarze stoją bardzo blisko siebie (wtf, to już skrzydłami nie można zagrać?)

-na plus dla mnie są dośrodkowania, poprawiono wysuwanie piłki koledze z drużyny i podania są mniej celnie (jak dla mnie, przynajmniej narazie ;])

zgodzi sie ktoś..? czy zaprzeczy..? muszę usłyszeć różne opinie, bo nie wiem czy kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się już instaluje :) Koszulka jest w porządku, bardzo długa, ale nie tak szeroka jak się obawiałem, więc dla mnie na WF będzie jak znalazł (tzn. ja dostałem L, nie wiem czy wysyłali inne rozmiary) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:47, Scrapek napisał:

Gra się już instaluje :)

O, sprawdziłbyś może czy wrócił PES-Shop, czy nadal są osiągnięcia do zdobycia, a klasyczne drużyny trzeba odblokowywać wygrywając mistrzostwa świata? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:47, Scrapek napisał:

Gra się już instaluje :) Koszulka jest w porządku, bardzo długa, ale nie tak szeroka
jak się obawiałem, więc dla mnie na WF będzie jak znalazł (tzn. ja dostałem L, nie wiem
czy wysyłali inne rozmiary) :P

Jeśli grałeś już w sieci to napisz swoje wrażenia. Czy jest lepiej w porównaniu do edycji 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:47, Scrapek napisał:

Gra się już instaluje :) Koszulka jest w porządku, bardzo długa, ale nie tak szeroka
jak się obawiałem, więc dla mnie na WF będzie jak znalazł (tzn. ja dostałem L, nie wiem
czy wysyłali inne rozmiary) :P


Że się tak przy okazji zapytam, koszulkę dodają tylko przy zamawianiu na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ak.47 i MetaL2: Szkoła to niestety mój przykry obowiązek, ale już wróciłem i będę sprawdzać.
edeń: Na pewno nie jest wszędzie, ale nie wiadomo, może np. w empikach albo MM jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

- PES-Shopa nie uświadczyłem :P
- Interface sieciowy wygląda podobnie jak w PES6 z kilkoma nowy bajerami. Nie ma polskich lobby :( Na 4 mecze, które grałem (2x 1v1 i 2x 2v2) z przypadkowymi rywalami, w 2 jako tako dało się grać, ale w żadnym nie sposób mówić o komforcie. Nie mniej 4 mecze to niezbyt wiarygodna próba więc werdyktu nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:47, roberts-pl napisał:

jak zarejetrowac gre online ?? nie kumam , help


Zakładam, że masz oryginalną wersję więc masz też instrukcję, a czytać chyba potrafisz?

Wpisujesz dane, game id, player id, muszą być różne te nazwy, tak samo, player id możesz mieć hasło np. lolek233, a w game id tylko liczby np. data urodzenia, jak zarejestrujesz KONAMI ID to logujesz sie do sieci gry poprzez panel w grze o_O

nie grałem jeszcze on-line, coś marnie to chodzi :(

ale zabawa z gry przednia, jest troszkę bugów ale od czego są patche! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:57, WebberPL napisał:

> jak zarejetrowac gre online ?? nie kumam , help

Zakładam, że masz oryginalną wersję więc masz też instrukcję, a czytać chyba potrafisz?

Wpisujesz dane, game id, player id, muszą być różne te nazwy, tak samo, player id możesz
mieć hasło np. lolek233, a w game id tylko liczby np. data urodzenia, jak zarejestrujesz
KONAMI ID to logujesz sie do sieci gry poprzez panel w grze o_O

nie grałem jeszcze on-line, coś marnie to chodzi :(

ale zabawa z gry przednia, jest troszkę bugów ale od czego są patche! :D
jestem lekko podmęczony ;) jestem na stronie z game id , itd.. ale nie wiem o co biega


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować