Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 22:21, roberts-pl napisał:

konami id i password ????? nie pije więcej :)


konami id i password to takie twoje ogólne konto u KONAMI a game id i password to twoje dane do logowania się na PESa :)

Co do trybu online to znalazłem rodaka na lobby i przekonałem się, że w nowego PESa jednak można grać online komfortowo. Jak poprawią stabilność servów to powinno być super.

Co do wyboru gry tegorocznej (jeżeli mówimy o PC) to grałem w nową FIFĘ i nie uświadczyłem różnicy w przyjemności gameplayu w porównaniu z zeszłoroczną. Dla mnie nadal PES jest daleko z przodu (tym bardziej, że tegoroczna edycja jest na prawdę udana) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę grać mecze tylko z losowymi przeciwnikami w QUICK MATCH ;/ Jeżeli założe pokój to nikt nie może do mnie wejść (po kilku milisekundach go wyrzuca), ani ja nie mogę się wbić do nikogo na meczyk do jego pokoju ;/ Coż to za problem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:56, nekromanta7 napisał:

-dziś, gdy chciałem wybić piłkę bramkarzem, po uprzednim podaniu do niego, on zrobił
wślizg itak straciłem bramkę

Wydaje mi sie ze jest to efekt zamierozny, teraz przestanie sie grac z bramkarzem w stylu podaj do niego, nacisnij strzal i zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedłem z grą do domu, zainstalowałem i...i zamiast się zrelaksować przeżywam ciężkie chwile...Nie mam pojęcia co zrobić, żeby móc pograć samemu na padzie. Jak wiadomo jako pierwszego gracza wszystkie części PESa widzą klawiaturę. Przypisałem więc pada także jako player 1 i w czasie meczu kontrolery wyraźnie ze sobą kolidują. Nawet kiedy nic nie naciskam, gracze podają piłkę do przodu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie mam pojęcia jak zlikwidować klawiaturę w ustawieniach. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo na klawiszach w PESa NIE DA się grać...:(

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:14, puzonyyx napisał:

Wczoraj przyszedłem z grą do domu, zainstalowałem i...i zamiast się zrelaksować przeżywam
ciężkie chwile...Nie mam pojęcia co zrobić, żeby móc pograć samemu na padzie. Jak wiadomo
jako pierwszego gracza wszystkie części PESa widzą klawiaturę. Przypisałem więc pada
także jako player 1 i w czasie meczu kontrolery wyraźnie ze sobą kolidują. Nawet kiedy
nic nie naciskam, gracze podają piłkę do przodu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie
mam pojęcia jak zlikwidować klawiaturę w ustawieniach. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże,
bo na klawiszach w PESa NIE DA się grać...:(

Z góry dzięki za pomoc.


Da się :P Ja gram. A co do twojego problemu to spróbuj w opcjach pada zmienic z DirectInput na XInput, może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zorientowałem :P. Prawy grzybek się wyrobił i jest wychylony odrobinę w prawo :D

Nie wierzę, że zmagałem się z tym problemem cały dzień... Ech... Jadę kupić pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:14, puzonyyx napisał:

Wczoraj przyszedłem z grą do domu, zainstalowałem i...i zamiast się zrelaksować przeżywam
ciężkie chwile...Nie mam pojęcia co zrobić, żeby móc pograć samemu na padzie. Jak wiadomo
jako pierwszego gracza wszystkie części PESa widzą klawiaturę. Przypisałem więc pada
także jako player 1 i w czasie meczu kontrolery wyraźnie ze sobą kolidują. Nawet kiedy
nic nie naciskam, gracze podają piłkę do przodu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie
mam pojęcia jak zlikwidować klawiaturę w ustawieniach. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże,
bo na klawiszach w PESa NIE DA się grać...:(

Z góry dzięki za pomoc.


Dziwne, u mnie z padem wszystko było w porządku, a tak działało mi tylko jak miałem włączonego analoga. Może spróbuj w opcjach usunąć wszystkie ustawione przyciski na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie gra mi chodzi w spowolnionym tempie,zauważyłem też że sama muzyczka w menu mi przycina. Kompa mam b.dobrego który spokojnie powinien pociągnąc na full detalach ,aha i nie ma różnicy czy ustawie low detale czy high oraz różną rozdzielczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 16:20, pokier napisał:

Gdzie trzeba wrzucic fotkę żeby można było zeskanować twarz do trybu zostań legendą ?


Aha już znalazłem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:24, Palmerex napisał:

A mi się trafiła felerna płyta :/
Podczas instalacji wyskakuję błąd kopiowania pliku z płyty i nic się nie da zrobić :/
I warto kupować oryginały ?

Kupowałeś w sklepie czy na gramie?? Spróbuj wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam tryb sieciowy pojawia mi się " Testing network environment". i nic się nie dzieje, nawet wyjść się nie da. Ktoś wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadacze gry Pro Evolution Soccer 2009. Właśnie przed chwilką zakończyłem instalacje i za chwilę ruszę w bój. Bardzo ciekawi mnie tryb Become a Legend no i UEFA Champions League. Myślę, że obydwa te tryby wpłyną dobrze na rozgrywkę w pesie. Gdy już trochę pograć postaram się podzielić tutaj swoimi wrażeniami oraz odczuciami na temat tego tytułu. Bardzo ciekawią mnie również zmiany, które zostały wprowadzone w porównaniu z Pro Evo 2008. Zresztą zaraz się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

puzonyyx: Najbardziej oczywiste rozwiązania są zwykle najtrudniejsze do znalezienia. Taki ten świat :P
Fallen-Death: Spróbuj się pobawić opcjami frame skippingu i vsynca
Palmerex: Warto :) Jak nie z czystej uczciwości to przynajmniej dla świetnego trybu sieciowego.
pokier: To standardowa procedura obecna w PESach odkąd pamiętam. Trwa to kilkanaście-kilkadziesiąt sekund. Trzeba poczekać i tyle :P
PSAT Darth Stan: Wczoraj nie miałem problemów. Dzisiaj jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować