Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 20:16, brazzo napisał:

chyba serwery leza przy probie logowania pisze an error has occurred

Ta serwery padły.

Ale nawet w singlu ta gra miażdży Fife. Grałem sobie Barceloną w LM i takiego ciśnienie w ostatnim meczu nie miałem od dawna(grupowym). Ja na 3 miejscu Lyon na 1 pierwszy mecz 1:2 w plecy, muszę wygrać co najmniej 2 golami(rozdziela nas Chelsea), a tu w 88 min tylko 2:1 ostania akcja meczu i gol awans z 2 miejsca. A w wcześniejszym meczu przegrałem 1:0 z Chelsea a, choc powinienem wygrać z 4:1a, ale Cech wybronił w takich sytuacjach że normalnie byłem zły. Takich emocji to w Fifie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widze, że nie tylko ja mam świetne wrażenie.Gram też Barcą. Rundę grupową miałem taką sobie, ale wyszedłem z 1 miejsca. W 1/8 Stieua (mam nadzieje, że dobrze napisałem) i mimo dominacji straszna nerwówa, zakończona tylko jednym golem w całym dwumeczu, w rewanżu na wyjeździe. Prawdziwe emocje się jednak zaczęły w ćwierćfinale. Pierwszy mecz u siebie i po 15 minutach mam 2:0 na koncie, więc jestem absoultnie szczęśliwy, a tu sędzie dyktuje kontrowersyjny karny i mamy 2:1. Cały mecz próbuję jakoś ugryźć ManU, a w doliczonym czasie gry dostaje po kontrze bramkę na 2:2. Natomiast rewanż to już była czysta poezja. Tempo i efektowność z jakimi odpowiadaliśmy z kompem na bramki rywala były niesamowite. Skończyło się na 3:4 dla mnie :) (3:3 do przerwy) ale emocje były olbrzymie. Ogólnie single player w nowym PESie na poziomie Top Player przy meczach 10 minutowych wydaje się być stworzony właśnie specjalnie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w trybie become a legend. Najprawdopodobniej jest to jakiś błąd. Gdy tylko udaje mi się dostać na ławkę rezerwowych pojawia sie jakiś błąd i wychodzi mi z gry. Teraz stworzyłem drugiego zawodnika i powtarza się to samo jak dostaję sie na ławkę rezerwowych. Jestem wkurzony bo ten tryb naprawdę był fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 2009 jest zdecydowanie lepszy od FIFY. Tylko jak strzelać z daleka? Bo uderzenie z odpowiednią siłą (rzadkość) broni bramkarz. Trudno jest dość strzelić. Ale nie jest to bynajmniej minus. Gra bardzo przyspieszyła. Jest dużo bardziej dynamiczniejsza i podoba mi się to, że przy długich podaniach piłkarze automatycznie się wysuwają i przejmują piłkę. Dzięki temu można tworzyć lepsze akcje niż za pomocą myszki w FIFA 09 i to o wiele szybciej!
Grafika łada, wszystko jest duże, ale trochę za bardzo piłkarze się garbią.

10/10

Poza tym już jeden koleś opublikował pliki, które trzeba podmienić, aby mieć prawdziwe nazwy piłkarzy i klubów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 11:44, pokier napisał:

Mam problem w trybie become a legend. Najprawdopodobniej jest to jakiś błąd. Gdy tylko
udaje mi się dostać na ławkę rezerwowych pojawia sie jakiś błąd i wychodzi mi z gry.
Teraz stworzyłem drugiego zawodnika i powtarza się to samo jak dostaję sie na ławkę rezerwowych.
Jestem wkurzony bo ten tryb naprawdę był fajny


Ma ktoś podobny problem ? Dodam że w innych sytuacjach nigdy mi się gra nie wyłączała sama. Chyba jest to jakiś bug i trzeba czekac na patcha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - wlasnie zasysam demko i chcialem przy tej okazji zapytac sie jak wyglada limit czasowy? Tak jak w demie FIFA? 5 minut meczu bez mozliwosci przestawienia? Czy mozna pograc spokojnie dluzszy mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:20, haloon napisał:

Witam - wlasnie zasysam demko i chcialem przy tej okazji zapytac sie jak wyglada limit
czasowy? Tak jak w demie FIFA? 5 minut meczu bez mozliwosci przestawienia? Czy mozna
pograc spokojnie dluzszy mecz?

Hmm jest limit i mecz trwa krótko, ściągnij sobie jednak patcha do dema: znadzjeisz na http://proevos.idl.pl/news.php. Wtedy możesz sobie wydłużyć długość meczu nawet do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:20, haloon napisał:

Witam - wlasnie zasysam demko i chcialem przy tej okazji zapytac sie jak wyglada limit
czasowy?


Trwa to 5 minut, nie można przestawić (no chyba, że to co Pokier pisze jest prawdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:27, edeń napisał:

> Witam - wlasnie zasysam demko i chcialem przy tej okazji zapytac sie jak wyglada
limit
> czasowy?

Trwa to 5 minut, nie można przestawić (no chyba, że to co Pokier pisze jest prawdą).


Tak jest to prawda :-), oto link do patcha w którym ustawiamy długość meczu: http://proevos.idl.pl/news.php?readmore=298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:11, MetaL2 napisał:

Mam małe pytanko. Czy w pełnej wersji są aktualne składy?? Bo w demie nie ma np. Berbatova
w ManU albo Robinho jest nadal w Realu.


Robinho jest w Realu, a Berbatova zdaje mi się że nie ma w MAnU, ale to w opcji edycji dwa klikniecia i sam sobie aktualizujesz skład :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:11, MetaL2 napisał:

Mam małe pytanko. Czy w pełnej wersji są aktualne składy?? Bo w demie nie ma np. Berbatova
w ManU albo Robinho jest nadal w Realu.


W najbliższym czasie konami ma wypuscić patch aktualizujący składy, i dodający nowe licencjonowane drużyny. Albo jak radzi pokier, poświęcić chwilę w edytorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:45, pokier napisał:

> Mam małe pytanko. Czy w pełnej wersji są aktualne składy?? Bo w demie nie ma np.
Berbatova
> w ManU albo Robinho jest nadal w Realu.

Robinho jest w Realu, a Berbatova zdaje mi się że nie ma w MAnU, ale to w opcji edycji
dwa klikniecia i sam sobie aktualizujesz skład :-)


Erm.

Robinho jest w Man City a Berbatov w Manu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh widze że wtym roku też nie poprawili animacji:/ Jezu jakie zawodnicy mają sztywne ruchy:P Biegają jak w gorsecie, kolana zginają pod kątem prostym, potrafią w sprincie zmienić kierunek o 90 stopni, nie tracąc kontroli nad piłką:P Przecież tak sie nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z połączeniem się do sieci.
Taki o to komunikat:
Unable to transmit using UDP port 5730.
You may need to connect directly to the internet or adjust your connection device i.e. router settings etc.
Assign DM2, Port Mapping Configure NAT Table and other router settings to the console.
Indyvidual products may use unique terminology.


Mam Vistę i inne gry (MoH, Moto GP, GP Legends) śmigają po sieci bez problemu. Dodałem porty 5730 i 5739 w Windowsie.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:50, marcinshinoda napisał:

Ehhh widze że wtym roku też nie poprawili animacji:/ Jezu jakie zawodnicy mają sztywne
ruchy:P Biegają jak w gorsecie, kolana zginają pod kątem prostym, potrafią w sprincie
zmienić kierunek o 90 stopni, nie tracąc kontroli nad piłką:P Przecież tak sie nie da:/

To TY chyba za przeproszeniem w Fifę grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować