Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

mam pytanie
jezeli zaczalem grac w trybie becmoe a legend w wloskiej lidze to bedzie pozniej mozliwy transfer np. do angielkiej czy holenderskiej ligi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiele czasu na grę, a jeśli już się taki znajdzie to chciałbym rozegrać szybki mecz na necie - i teraz problem z którym się spotkałem - klient się loguje , zaczynamy mecz, gramy jakis czas i potem komunikat o rozłączeniu się przeciwnika.............

Mam tylko 15-20 minut na ewentualną grę, więc strasznie mnie to stresuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ZA KRETYN ROBIŁ TĄ GRE!!!! Japończyków to już do końca porąbało. Nie dość że wydają gre zbugowaną i jeszcze nie da sie nią porządnie grać:|

Rożny, zamieszanie w moim polu karnym, piłka sie odbija od nogi do nogi, nie klikam wślizgu, żeby nie sprowokować karnego i co? Mój zawodnik sam zrobił wślizg bo komputer pewnie uznał że pomoże, bo on wie lepie. Karny i czerwona kartka!! NO TO K**** szlag mnie zaraz trafi<wściekły>. Takie sytuacje nie raz już mi sie zdarzały.

Wkurzania ciąg dalszy. Każdy nieudany wślizg to kartka. Co druga to czerwona. Kto ci da w 3 minucie za nieudany wślizg od przodu czerwoną kartke!! Nie ma meczu, żebym nie skończył, z czerwoną kartką dla mnie lub przeciwnika:| A do tego za często są kontuzje.

Ta gra bardziej wkurza niż PES 2008:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:31, marcinshinoda napisał:

CO ZA KRETYN ROBIŁ TĄ GRE!!!! Japończyków to już do końca porąbało. Nie dość że wydają
gre zbugowaną i jeszcze nie da sie nią porządnie grać:|

Rożny, zamieszanie w moim polu karnym, piłka sie odbija od nogi do nogi, nie klikam wślizgu,
żeby nie sprowokować karnego i co? Mój zawodnik sam zrobił wślizg bo komputer pewnie
uznał że pomoże, bo on wie lepie. Karny i czerwona kartka!! NO TO K**** szlag mnie zaraz
trafi<wściekły>. Takie sytuacje nie raz już mi sie zdarzały.

Wkurzania ciąg dalszy. Każdy nieudany wślizg to kartka. Co druga to czerwona. Kto ci
da w 3 minucie za nieudany wślizg od przodu czerwoną kartke!! Nie ma meczu, żebym nie
skończył, z czerwoną kartką dla mnie lub przeciwnika:| A do tego za często są kontuzje.

Ta gra bardziej wkurza niż PES 2008:/


nie gadaj mi że nic nie naciskasz. Naciskasz przycisk strzału, nie ma opcji żeby zawodnik sam faulował, gram w pesa 2009 bardzo dużo i nie zdarzyła mi się sytuacja że zawodnik sam fauluje, chyba że klikam przycisk strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:53, pokier napisał:

> Ta gra bardziej wkurza niż PES 2008:/

nie gadaj mi że nic nie naciskasz. Naciskasz przycisk strzału, nie ma opcji żeby zawodnik
sam faulował, gram w pesa 2009 bardzo dużo i nie zdarzyła mi się sytuacja że zawodnik
sam fauluje, chyba że klikam przycisk strzału.


Nic nie naciskam:P Sam mi fauluje:/ Tak samo wygląda systuacja z wybijaniem piłki jak wrzutka w nasze pole karne:/ Też potrafi sam mi wybić piłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:53, pokier napisał:

nie gadaj mi że nic nie naciskasz. Naciskasz przycisk strzału, nie ma opcji żeby zawodnik
sam faulował, gram w pesa 2009 bardzo dużo i nie zdarzyła mi się sytuacja że zawodnik
sam fauluje, chyba że klikam przycisk strzału.

Chyba długiego podania.
Owszem, zdarzają się takie sytuacje, zazwyczaj po tym jak komputer nagle automatycznie przełączy zawodników. Poza tym, o czym już kiedyś wspominałem, trzeba uważać przy wybijaniu piłki, bo często zamiast wybicia robią wślizg i jest karny - to dopiero jest głupota :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 17:58, marcinshinoda napisał:

Nic nie naciskam:P Sam mi fauluje:/ Tak samo wygląda systuacja z wybijaniem piłki jak
wrzutka w nasze pole karne:/ Też potrafi sam mi wybić piłke.

Ani razu tak nie miałem. Robią sami wślizgi, to widziałem, ale wtedy sam koło nich biegłem i próbowałem "wyłuskać" piłkę po czym komputer zaliczył dla mnie żółtą kartkę.

Jedynie nie podoba mi się, że każdy mój wślizg to żółta kartka (90%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 18:06, Grinczar napisał:


Jedynie nie podoba mi się, że każdy mój wślizg to żółta kartka (90%).

to trzeba sie nauczyc wślizgi robić, ja robię wślizgi i wcale tak często tych zółtych kartek nie dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi się, że dostajesz żółte kartki jak jedziesz wszystkich wślizgami od tyłu. Trzeba to zrobić umiejętnie i polecam zawsze przełączyć się na zawodnika przed atakującym i wejść od przodu wtedy jest duża szansa nie tylko na to, że nie będzie faulu, ale też, że piłka będzie w twoim posiadania ewentualnie jeżeli dysponujesz szybkim zawodnikiem to dobrze się ustawić i wejść od boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest naprawdę niezła,szczególnie cieszy mnie licencja na MU bo gram tą drużyną od PES6
kilka rzeczy można by lepiej wykonać ale autorzy albo nie zdążyli albo im się nie chciało, za rok może będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problemy z licencją na kluby czyli chodzi o nazwę i herby to już dzień po premierze na jednej stronie znalazłem taki option file, który to poprawia sądzę, że jeżeli jeszcze nie ma to już za niedługo będziemy mogli znaleźć jakiś patch, albo tylko OF, który poprawi nam wszystko czego w PESie dotychczas brak, czyli nazyw klubów, nazwiska, herby no i pewnie doda również Bundeslige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:40, Douzi napisał:

Nie dziwi się, że dostajesz żółte kartki jak jedziesz wszystkich wślizgami od tyłu. Trzeba
to zrobić umiejętnie i polecam zawsze przełączyć się na zawodnika przed atakującym i
wejść od przodu wtedy jest duża szansa nie tylko na to, że nie będzie faulu, ale też,
że piłka będzie w twoim posiadania ewentualnie jeżeli dysponujesz szybkim zawodnikiem
to dobrze się ustawić i wejść od boku.


za od tyłu to bym sie nie dziwił że czerwoną dostaje. Ale nawet od przodu za każdy wślizg leci kartka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni spędziłem już na netowrku PES 09 i muszę stwierdzić, że to jeden wielki syf. Cóż, człowiek tam tylko sobie nerwy traci. To, co się tam dzieje, to istny cyrk. Cóż, dopóki tego nie poprawią, nie wyjmę pudełka z grą z kosza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem i w fife 2009 i pes 2009 single player. Gralem po necie w fife 2009 zas w pesa nie gralem ale jezeli jest tak jak mowicie to chyba jednak bede musial zdecydowac sie na fife ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie wkurzać PES. Już drugi raz mam tak, że komputer na "Regular" na siłę chce ze mną wygrać tzn. taka Malaga z LFP. Wszyscy jej zawodnicy są ode mnie szybsi i w główkach lepsi i oddają 3 strzały, co się równa 3 golom. Poza tym jak raz kupiłem takiego zawodnika, który szalał przeciwko mnie i nie dało się mu odebrać piłki, tak w mojej drużynie był dosłownie najgorszy! To jest bardzo niesprawiedliwe i mam nadzieję, że Konami to zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!! Powiem od razu na wstępie, że do tej pory byłem fanem FIFY (przez kilka lat) ale postanowiłem w końcu pójść dobrą drogą i zagrać w PES-a 2009 i jestem zachwycony PES miażdży FIFE pod każdym względem. No ale dobra mam teraz kilka pytań co do tej gry i myślę że ktoś udzieli mi odpowiedzi :

1. Mam pytanie co do sterowania poniżej umieszczam link do foty i proszę żeby ktoś mi je wyjaśnił czyli co na jaki przycisk jest Co??
Czyli co np. jest na LT albo X,Y itp.

http://www.plikus.pl/wyswietl_plik-167922.html

2. Może mógłby mi podać ktoś jakieś fajne zagrywki np. podanie górą na dobieg itp. albo szybka wymiana podań

3. I to chyba ostatnie sterowanie do sztuczek,trików dryblingu czyli co trzeba nacisnąć objaśnienie np. obrót o 360 jak zrobić

NO I TO WSZYSTKO PROSIŁBYM O ODPOWIEDZI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Y - podanie na dobieg
X - strzał
A - podanie niskie
B - wykop/dośrodkowanie

Reszty przycisków nie jestem pewien i nie chcę wprowadzać się w błąd, ale te wyżej wymienione jeżeli nic nie majstrowałeś to powinny mieć takie odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:39, ghos-t napisał:

Siema !!!! Powiem od razu na wstępie, że do tej pory byłem fanem FIFY (przez kilka lat)
ale postanowiłem w końcu pójść dobrą drogą i zagrać w PES-a 2009 i jestem zachwycony
PES miażdży FIFE pod każdym względem. No ale dobra mam teraz kilka pytań co do tej gry
i myślę że ktoś udzieli mi odpowiedzi :

1. Mam pytanie co do sterowania poniżej umieszczam link do foty i proszę żeby ktoś mi
je wyjaśnił czyli co na jaki przycisk jest Co??
Czyli co np. jest na LT albo X,Y itp.

http://www.plikus.pl/wyswietl_plik-167922.html

2. Może mógłby mi podać ktoś jakieś fajne zagrywki np. podanie górą na dobieg itp. albo
szybka wymiana podań

3. I to chyba ostatnie sterowanie do sztuczek,trików dryblingu czyli co trzeba nacisnąć
objaśnienie np. obrót o 360 jak zrobić

NO I TO WSZYSTKO PROSIŁBYM O ODPOWIEDZI !!!!!!

Kolego, pirata mamy czy czytac instrukcji po polsku nie umiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:45, Indrid Cold napisał:

> Siema !!!! Powiem od razu na wstępie, że do tej pory byłem fanem FIFY (przez kilka
lat)
> ale postanowiłem w końcu pójść dobrą drogą i zagrać w PES-a 2009 i jestem zachwycony

> PES miażdży FIFE pod każdym względem. No ale dobra mam teraz kilka pytań co do tej
gry
> i myślę że ktoś udzieli mi odpowiedzi :
>
> 1. Mam pytanie co do sterowania poniżej umieszczam link do foty i proszę żeby ktoś
mi
> je wyjaśnił czyli co na jaki przycisk jest Co??
> Czyli co np. jest na LT albo X,Y itp.
>
> http://www.plikus.pl/wyswietl_plik-167922.html
>
> 2. Może mógłby mi podać ktoś jakieś fajne zagrywki np. podanie górą na dobieg itp.
albo
> szybka wymiana podań
>
> 3. I to chyba ostatnie sterowanie do sztuczek,trików dryblingu czyli co trzeba nacisnąć

> objaśnienie np. obrót o 360 jak zrobić
>
> NO I TO WSZYSTKO PROSIŁBYM O ODPOWIEDZI !!!!!!
Kolego, pirata mamy czy czytac instrukcji po polsku nie umiemy?


Nie po prostu wersja angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować