Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 21:57, Arkads napisał:

Hm, patrząc że kupuje się grę bo nie ma polskiego, no cóż ;P

Cała gra jest dla mnie świetna, tylko jedna rzecz - samowślizgi :x
Jak grałem przed chwilą to dostałem dwie czerwone, właśnie za wślizgi które robią sami
obrońcy.


też to zauważyłem i nie raz powodowało to szybkie naciśniecie ze złości kombinacji ALT+F4. Komp chce pomóc, a bardziej szkodzi. Potrafi sam spowodować rzut karny i czerwone kartki, a my tylko tracimy nerwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, wszystko ok, aż tu za drugim razem zamiast gry włącza się czarne tło. O co tu chodzi? GeForce 9500GT nie powinien w tym mieć winy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot.
Pożyczyłem PES 2009 od kumpla. Wziąłem tryb zostań legendą na początek. Gram mecz i jak dochodze do sytuacji strzeleckich to nie umiem strzelić. Jak przytrzymam mocniej strzał to piłka leci kilometr nad bramke lub kilometr w bok. Jak wcisne lekko to ledwo się kula. Przeważnie strzały są wysokie a nie płaskie po ziemi nie wiem czemu.Jak moc strzału jest na środku to też piłka jest za wysoko. Pierwszy raz w życiu gram w PESa więc prosze o wyrozumiałość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na HYPER...

"Na plus zasługuje animacja zawodników, która jest genialna"... Hahahaha ale sie uśmiałem. Zawodnicy biegają w 8 kierunkach, piłkarze odbijają sie od siebie jak 2 piłki, bramkarz ma z 4 animacji interwencji. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:09, marcinshinoda napisał:

"Na plus zasługuje animacja zawodników, która jest genialna"... Hahahaha ale sie uśmiałem.
Zawodnicy biegają w 8 kierunkach, piłkarze odbijają sie od siebie jak 2 piłki, bramkarz
ma z 4 animacji interwencji. Żal...


Długo grałeś w tego nowego PES-a? Ja tam jakoś naliczyłem tego trochę więcej, przynajmniej jeśli chodzi o interwencje bramkarzy, zawodnicy ok, biegają w 8 kierunkach, tu się zgodzę. I tak FIFA do pięt PES-owi nie dorasta na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:57, haderQ napisał:

> "Na plus zasługuje animacja zawodników, która jest genialna"... Hahahaha ale sie
uśmiałem.
> Zawodnicy biegają w 8 kierunkach, piłkarze odbijają sie od siebie jak 2 piłki, bramkarz

> ma z 4 animacji interwencji. Żal...

Długo grałeś w tego nowego PES-a? Ja tam jakoś naliczyłem tego trochę więcej, przynajmniej
jeśli chodzi o interwencje bramkarzy, zawodnicy ok, biegają w 8 kierunkach, tu się zgodzę.
I tak FIFA do pięt PES-owi nie dorasta na PC.


Z jakieś 30 godzin. A setki godzin w poprzednie wersje gry, i nie zauważyłem wielkiego postępu w animacjach zawodników. Szczególnie bramkarzy:/ W FIFA animacja jest o niebo lepsza, nawet w wersji na PC. Ale ogólnie PES wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 12:06, marcinshinoda napisał:

Z jakieś 30 godzin. A setki godzin w poprzednie wersje gry, i nie zauważyłem wielkiego
postępu w animacjach zawodników. Szczególnie bramkarzy:/ W FIFA animacja jest o niebo
lepsza, nawet w wersji na PC. Ale ogólnie PES wygrywa.


Tja, szczególnie te ich wybicia na rzut rożny i piłka latająca 20 metrów w górę z prędkością światła. Nie no tak poważnie mówiąc to nie ma wielkiego postępu jeśli chodzi o te animacje, ale i tak jest lepiej niż rok temu. Takie tylko moje prywatne zdanie :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Można w jakiś sposób zapsać ustawienie składu drużyny, taktyki i takie tam? Tak aby przy włączaniu np. meczu towarzyskiego wgrać ustawienie danej druzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT - EDIT TEAM tam sobie wszystko ustaw potem zapisz i jak włączysz mecz towarzyski to będziesz miał takie ustawienia, taktykę i wszystko jak przed chwilą ustawiłeś. Jeżeli o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:29, michal15f napisał:

Witam. Polecilibyście tę grę na PC? Czy nie nudzi się za szybko? Czy może jednak FIFA
09 jest lepszym wyborem?


nie grałem w fifę, ale pes''a moge polecić. Gra po prostu mnie rozwala (lepsza od edycji 2008), już nawet nie ma lagów w grze przez neta (no dobra czasami sie zdarzają, ale rzadko). Sam kupiłem pes''a chociaż też zastanawiałem sie czy nie wybrać fify i szczerze powiem ze nie żałuję, choć podobno w fifie jest lepszy tryb multi, bo nie laguje bardzo. Jesli kupisz pes''a ściągnij najnowsze patche i gra się cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:29, michal15f napisał:

Witam. Polecilibyście tę grę na PC? Czy nie nudzi się za szybko? Czy może jednak FIFA
09 jest lepszym wyborem?


Zgodzę się z nekromantą. Jeśli masz PC to tylko PES. Grywalność, brak schematyczności, o wiele lepsze multi niż rok temu. Fifa tak, ale na konsole. Na PC jest po prostu słaba, chociaż wygra z PES-em pod względem ilości lig. I co do tego znudzenia - samo wygranie wszystkiego zajmie Ci dość czasu więc o nudzie nie ma mowy :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:36, michal15f napisał:

Dziękuję Wam bardzo :) Jakiś czas temu grałem w demo obu gier i PES bardziej mi się podobał,
ale chciałem się upewnić :) Zalecany zakup pada, nie?

Ja bym powiedział, że wymagany. I nie jakieś mediatechowopodobne kupy, tylko np. RumblePad 2 Logitecha albo pad od X360 (ew. Chillstream).
A tak w ogóle to nie radzę kupować ani 2009, ani 2008, tylko zaopatrzyć się w szóstkę, która jak dla mnie jest najlepszą częścią serii i zawsze bardzo chętnie do niej wracam :]. No i grając we dwóch są większe emocje niż w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:36, michal15f napisał:

Dziękuję Wam bardzo :) Jakiś czas temu grałem w demo obu gier i PES bardziej mi się podobał,
ale chciałem się upewnić :) Zalecany zakup pada, nie?


ja używam rumble pad 2 logitecha, tzn da sie pograć na klawiaturze nawet przyjemnie, ale jakoś tak przyzwyczaiłem się na padzie i na klawiatturze teraz mi nie idzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Cordless Rumblepad II Logitecha. Jeśli grasz w pesa na telewizorku siedząc wygodnie na kanapie to pad ten jest niezastąpiony. Co prawda jest to droga inwestycja ale naprawdę warto. Z początku wydaje się ciężki (baterie) ale idzie się przyzwyczaić. Co do Rumble Pad 2 to szybko zużywa się w nim krzyżak.
A co do grania w pesa na klawiaturze.. to już lepiej w to nie grać. Lepszy pad za dwie dychy niż klawisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 18:48, simian raticus napisał:

Nie chce mi sie zainstalowac PES2009Patch110 ;/ Taki komunikat wyskakuje ;/ Mieliscie
taki problem?

To może być wina serwis paku.
napisz jaki masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować