Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Fifa na PC to porazka ale na konsole jest milion razy lepsza niz PES. Najbardziej mnie to wkurza ze sedzia za kazdy moj wslizg daje kartke a jak przeciwnik mnie podetnie tak ze poleca na kilka metrow to nic nie ma. Nastepnie ze sami wykopuja pilke na aut nie wiem po co? Jak bramkarz wychodzi z bramki to pozostawia taka luke ze kazdy glupi by tam trafil. I ogolnie masa bledow , dla mnie pes 09 to paraolimpiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:44, tom888 napisał:

czy koś wie jak grać w pes 2009 bez wkładania płyty do kompla.


no chyba tak jak w każdą grę, wrzucasz do deamona lub alcohola i sie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dostałem swoją kopię gry :P Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest to mój pierwszy PES, wcześniej grałem w jakieś FIFY, na czele z 2002 WC i 2003. Podoba mi się grafika, a przede wszystkim ogólna radość z gry. Oj czuję, że sobie przez wolne dni w to pogram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 10:11, maziiii napisał:

jest moze spolszczenie do tego?

A co tam spolszczać ;p trzeba tylko tam kopać ;p wszystkiego można się domyśleć to nie gra rpg ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 10:26, mlynar911 napisał:

A co tam spolszczać ;p trzeba tylko tam kopać ;p wszystkiego można się domyśleć to nie
gra rpg ;d


Jesteś pewien? Bo ja miałem problem chociażby ze słowem pace, jak również opcją "player to go up", ponieważ zastanawiałem się w jakim to kontekście, itp. Powiedzmy sobie szczerze - angielski użyty w PES-ie 2009 jest dla osób średnio znających język, aczkolwiek znajdują się tam słowa trudniejsze, takie jak chociażby acquisition.

~maziiii

Oficjalnego spolszczenia nie ma. Ale możesz spróbować zainstalować EVO LEAGUE PATCH (znajdziesz go na stronie http://www.pesleague.pl/), jest napisane, że główne menu jest w języku polskim, ale nie próbowałem, więc nie powiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam mały problem!niepotrafie sie zalogowac w zeby grac w sieci :/ wchodze na register,pozniej otwiera mi sie stronka w necie i niemam pojecia co tam dalej wpisywac tzn co pokoleji itp :( jesli ktos moze jakos pomoc to bardzo skozystam :) wielki dzikei z góry pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam mały problem!niepotrafie sie zalogowac w zeby grac w sieci :/ wchodze na register,pozniej otwiera mi sie stronka w necie i niemam pojecia co tam dalej wpisywac tzn co pokoleji itp :( jesli ktos moze jakos pomoc to bardzo skozystam :) wielki dzikei z góry pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:59, Ecko09 napisał:

Jest jakiś patch, który dodaje lige angielską?


Na http://www.pesleague.pl/ jest dużo patchy, dodających m.in. Bundesligę itp. Poszukaj. Ja jednak wolę samemu sobie edytować drużyny poprzez odblokowywanie nowych zawodników przez zdobywanie pucharów (unlockable players chyba się nazywają ci zawodnicy), tworzenie nieistniejących (wg gry), edytowanie strojów, log itd. Radość - wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:59, Ecko09 napisał:

Jest jakiś patch, który dodaje lige angielską?


Polecam Ci CustomiZer patch do pobraniaz z...
http://files.filefront.com/customiZer+pes2009+patchrar/;12574193;/fileinfo.html
... a zawiera- z
- zespoły narodowe
- Premier League
- Serie A
- Ligue 1
- Bundesliga
- LFP
- FIFA Clubs (Borisov, Aalborg, Partizan, Anorthosis, CSKA Moscow, Dynamo Moscow, Lokomotiva )
- Eredivisie
- nowe menu
- poprawione nazwy
- nowe bandy
- pad ps3
- nowe buty,piłki,tablice wyników
- kitsy
- twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:10, Ecko09 napisał:

Jak sie robi tricki na padzie? Próbowałem tak samo jak w PES6, ale nie działa.


teraz jest dużo trudniej zrobić tricki. Chyba L1 plus krzyżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 11:10, Ecko09 napisał:

Jak sie robi tricki na padzie? Próbowałem tak samo jak w PES6, ale nie działa.



Za wszystkie tricki na padzie odpowiedzialne są ''górne'' guziki, czy jak u mnie od 5 do 7.

BTW. Gra jest świetna, bawię się przy niej wspaniale tylko ten komentarz... Nie dość, że jest żałosny to jeszcze ciągle się wiesza... Może zna ktoś sposób jak to naprawić? Ostatnio wygrałem moim Phanatinakosem w CL 3:0 nad Barceloną, gra rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Lidze Mistrzow moge grac druzyna,ktora nie jest w LM w realu??
A i planuje zakup,mozecie pokrotce opowiedziec w czym jest pes9 lepszy od fify 09 w ktora gram?
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:19, Wrukos napisał:

Czy w Lidze Mistrzow moge grac druzyna,ktora nie jest w LM w realu??
A i planuje zakup,mozecie pokrotce opowiedziec w czym jest pes9 lepszy od fify 09 w ktora
gram?
Pzdr.


Tak. oczywiście. Możesz grać każdą drużyną, jaką sobie tylko życzysz. Oczywiście PES ma taką jedną dużą wadę, którą są licencje na nazwy większości drużyn i stroje ale łatwo rozwiązać używając jakiegoś patcha/moda. Co do wybory między PES''em a Fifą to nie ma sensu o tym rozprawiać. Są gusta i guściki a forum nie jest miejscem na przekrzykiwania się, która gra jest lepsza. Dla mnie osobiście PES jest zdecydowanie lepszą grą od Fify pod względem grywalności i grafiki. Gra się trudniej co dla mnie jest zaletą. Tryb kariery też jest lepszy. Wracając do Ligi Mistrzów to jest ona licencjonowana. Można wybrać udział w niej z pozycji menu a można i awansując do niej zaczynając od drugiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować