Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chiny banują komputery na uczelniach. Bez skutku.

40 postów w tym temacie

Oni są naprawdę dziwni. Oczywiście nie chcę generalizować - chodzi o Chińczyków - nałogowych graczy. Ja 90% wolnego czasu spędzam przy kompie, co nie oznacza, że olewam szkołę, naukę itp (świadectwa z paskiem mówią same za siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przekształcam obsesje grania, na obsesje obcowania z dziewczyną, naprawde świetny odwyk :D i przyjemny, a kto chce być chrzesnym mojego dziciaka?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"12 z 15 oblało egzaminy przynajmniej raz" - a kto choć raz nie miał jedynki w szkole? Bo ja nikogo takiego nie znam. To co robią w Chinach jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Za niedługo za granie trafi się za kratki, a nawet zrobią kary śmierci....

Trochę dziwnie się zachowują - i władza, i ludzie - nie można przecież 24h/dobę przy kompie siedzieć - to nałóg oraz naukę. Jak ktoś mądry powiedział: "Ucz się, ucz, bo wiedza to do potęgi klucz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może tamci uczniowie oblali bo czytali ksiązki a nie grali hehe(sam czytam)

tych co grają niech wykorzystują jako testerów przy grach, też jakaś przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno - nie jade na wakacje do Chin ^^
Szlachetna (no w sumie jak sie blizej zastanowic,to czlowiek dochodzi do wniosku ze bardziej niz o dobro obywateli
chodzi im o wlasna gospodarke w tym posunieciu...) ale bezsensowna inicjatywa,i to nie pierwszy taki pomysl Chinczykow... Mam nadzieje ze nikt z naszego rzadu nie sledzi tego typu wiadomosci,bo jeszcze przeniosa idee do Polski ^^ A jesli sledza,wiedza jak sie koncza tego typu "genialne" pomysly ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować