Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo UT III dostępne!

86 postów w tym temacie

Dopiero za tydzień to odpalę, ale teraz może ściągnę i walnę na pen drive''a i ziup do nowego kompa.....

btw. Widziałem gameplay i się trochę zawiodłem grafiką, ale może to jeszcze przez to,że beta... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News trochę (nawet więcej niż trochę) przeterminowany, demo można było zassać już w piątek. Co do samego UT3 to gra sie wyśmienicie. Jak na bete to nieźle działa. Grafika ładna ale że to beta demo to okrojona (na pewno gorszej jakości tekstury tak jak to było w dema poprzednich wersji) i dlatego mamy tylko 740MB.

Kirnin - demo TimeShift''a ma lepsza grafę niż demo UT3, przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:43, papryk napisał:

> > super mega technologia wygladajaca jak kupa?
> > http://img154.imageshack.us/img154/7158/ut3demo2007101315464951kd9.jpg
> > full detale 8800ultra :)
>
> Czytaj parę postów wyżej, demo nie wykorzystuje max detali i dx 10.


a ty jeszcze raz moj post


Przeczytałem...
(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 16:43)

No :) teraz już lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NALEŻY ZAUWAŻYĆ, że gdy zmieniamy ustawienia grafiki, różnice widać tylko na 1,2 i 3 pozycji suwaka, podczas gdy ustawienie 3,4 i 5 wygląda tak samo.

Znaczy się demko jest obcięte z tekstur w najwyższej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, przez nockę ściągnę. Jestem pełny nadziei, że nowy UT nie zawiedzie, i widząc posty innych czuję, że te nadzieje się spełnią;) Jedyne, czego się obawiam to mojego sprzęciwa, bo jednak 512 DDR2 to trochę do nowego UT mało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

papryk... dziwnie masz.. ja ze swoim 7900GTO mam ładniejsze tekstury o_O Pewny jesteś że zmieniłeś detale? o_O A co do UT... jest to WERSJA BETA LUDZIE!! :] Cieszcie się ze i tak grę będziemy mieli 17 listopada a na konsole w 2008 wyjdzie :P A co do grafiki będzie wymagać Visty i Dx 10 najwyraźniej żeby odpalić te full detale :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem wczoraj i gra się wydaje mi bardzo dobra :D.
Tylko jeden problem był jak pograłem za 2 razem to już się zaczeło demko knocić :/ i mi potem trochę popsuło to demko net i System ale się udało naprawić :) i już wszystko jest git :D.
Eeehhh... te bugi :/ to wszystko przez nie mi się coś zawsze knoci ;/.
P.S. Demko ściągałem z bezpiecznej strony i żadnych wirusów nie było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam kiedy będzie pre-order UT3 na gram.pl ????
gierka ma wyjść bodajże pod koniec listopada, połowa października już za pasem a pre-ordera nie ma....

i czy będzie na gram.pl Clive Barrkers Jericho ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa a ja na AMD Athlon 64 3000+ 1 Gb DDR geforce 7300gt(lekko podkręcony) śmigam na full detalach przy 35-40fps!! Bardzo dobrze jest zoptymalizowany silnik gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować