Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 2: Bezludna Wyspa - pre-ordery w sklepie gram.pl

65 postów w tym temacie

no cóż kolejne gry na półkę młodszej siostry.. ja kupowałem ale zakończyłem na własny biznes i na studiach... tak to już w to nie inwestuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi, nie ma Simsów na PC, może przez to zyski z tego dodatku będą na tyle słabe, że twórcy zbankrutują i nie wydadzą już Simsów...
hmmm.. nie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:04, czerwonypies napisał:

Tytuł do bani! Skoro ma byc Bezludna Wyspa, to nie lepiej było The Sims 2: LOST ?!?!?! :DD


Wyobraź sobie, że motyw bezludnej wyspy w popkulturze jest dużo starszy niż Srost.

A tak w ogóle - policzcie ile jest gier z serii MARIO - mniej lub bardziej ze sobą powiązanych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, ile tego cholerstwa jeszcze na świat wyjdzie? >< A EA mówiło, że niby koniec z sequelami...brecht .
Na NDS już bardziej ambitniejsze jest Lost in Blue... Krzyżyk na drogę simsom...

Btw. Co do Mario - Każda w zasadzie z gier z Marianem to hit, a nie bezcelowy zapychacz only 4 money , czego o Simsach nie powiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:42, Vojtas napisał:

Wyobraź sobie, że motyw bezludnej wyspy w popkulturze jest dużo starszy niż Srost.

A tak w ogóle - policzcie ile jest gier z serii MARIO - mniej lub bardziej ze sobą powiązanych.
:)

OMG, to chyba oczywiste- weźmy na przykład powieśc o Robinsonie Crusoe, która powstała przecież w XVIIw. (zapewne powstało coś wcześniej przed tym), ale tym okresie najpopularniejszą historią o bezludnej wyspie jest raczej Lost: Zagubieni, więc podałem to jako przykład.
Aha- nie kupię nowych Simsów, bo szkoda mi kasy na to samo, tylko że pod innym tytułem :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:28, xbit71 napisał:

Następne Simsy...
A cena - nadal wysoka. :P
Ale za to nie ma na PC - to zysk czy strata dla jego posiadaczy? :D

Ta seria się chyba nigdy nie skonczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dune to piękna gra grałem w nią n razy i nigdy mi się nie nudziła

ja tam lubię w simsach budować dom bez ścian i okien umieścić simy w domu i patrzeć jak umierają z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować