Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - wchodzimy w decydującą fazę rywalizacji!

124 postów w tym temacie

GungravePL ojj ty sobie chłopie grabisz :)) Gorsi sypali księciu piachem w twarz , zarzucali ze duszy wojownika to on nie ma a jesli chodzi o dwa trony to..... ech szkoda gadać . Cokolwiek się stanie to Prince i tak ma kurde wygrać bez dwóch zdań .


pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Prince przejdzie dalej. No ale konkurencja jest ostra. Może to co napiszę jest trochę spóźnione, ale czemu przeszedł dalej ten psychol Payne, a nie profesjonalista 47. GungravePL --> Jeszcze kilka takich tekstów i przyślę do ciebie tą całą mroczną hałastrę z Wyspy Czasu przy której Payne może się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 10:34, Neo 12 napisał:

--> Jeszcze kilka takich tekstów i przyślę do ciebie tą całą mroczną hałastrę z Wyspy Czasu
przy której Payne może się schować.



Mroczna hałastra z Wyspy Czasu? Czyżby chodziło o członków LiD-u? :P Albo o dowolny zespół blackmetalowy z Wysp?:P Jeśli tak to w pierwszym przypadku z polską polityką nie radzi sobie nikt, więc nawet niestety i Maxio nic tu nie zdziała. A jeśli chodzi o zespół, śmiało przysyłaj, nudno tu u mnie a przydałoby się trochę dobrego brzmienia live..... xD

Dobra, koniec żartów, po prostu imć Prince strasznie mnie irytuje, szczególnie ten z Sands Of Time.
Wygląda jak muskaty emo - laluś. Przypominam, że jest to tylko moja opinia;)
Max, chwytaj obrzyna w dłoń i przebijaj się, aby na szczyt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie miałem możliwości zagłosować, cóż zrobić jak wyznacza się takie głupie terminy...
A co do wyników to całe szczęście że nie było żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:34, Sebat1 napisał:

Szkoda że nie miałem możliwości zagłosować, cóż zrobić jak wyznacza się takie głupie terminy...

A co do wyników to całe szczęście że nie było żadnych niespodzianek.


Czemu głupie. Miales prawie caly tydzien na zaglosowanie. Jesli nie zdazyles to juz raczej Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:34, Sebat1 napisał:

Szkoda że nie miałem możliwości zagłosować, cóż zrobić jak wyznacza się takie głupie terminy...

A co do wyników to całe szczęście że nie było żadnych niespodzianek.


Czemu niby głupie?Miałeś 4 dni na zagłosowanie jak nie zdarzyłeś to twój problem nie nasz,ja zdarzyłem zagłosować.I nie uważam ze termin był głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 16:15, Jester napisał:

Czemu głupie. Miales prawie caly tydzien na zaglosowanie. Jesli nie zdazyles to juz raczej
Twoja wina.


Cztery dni na zagłosowanie to bardzo krótko, i to wcale nie moja wina że nie miałem czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:35, Sebat1 napisał:

Cztery dni na zagłosowanie to bardzo krótko, i to wcale nie moja wina że nie miałem czasu...


Czyli to wina serwisu bo nie poczekali na malkontentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 19:48, Jester napisał:

Czyli to wina serwisu bo nie poczekali na malkontentow?


To wina serwisu bo nie poczekali na ludzi którzy nie mają w tygodniu zbyt dużo wolnego czasu (a na pewno jest ich nie mało...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GungravePL --> Ten z TSoT to laluś, ale w WW jego stosunek do świata, wygląd i zachowanie gruntownie się polepszyły. Tam po prsotu ma zdrowe podejście do sprawy. Zresztą nawet sam rysunek prezentuje Prince'a z WW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tymi wynikami? Myślałem że w tym czasie zdążą je opublikować. I dlaczego gdy wchodzi się na stronę Versus ukazuje się napis Błąd 404. Coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować