Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowe gry w najbliższy czwartek!

81 postów w tym temacie

Chyba po urodzinach (6 grudnia) fundnę sobie TDU :) Od dłuższego czasu napalam się na ten tytuł, a teraz skoro jest tak tani i mam nowego kompa warto go sobie sprawić. PS. A do tego czasu będe grał w Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:56, greg_f napisał:

Jak zwykle pełno baboli.
Ale pewnie zaraz Domek dorzuci, że wcale źle nie jest i jaki to superprofesjonalny jest newsroom
gram.pl :/


Przez pośpiech pomyliłem się w dacie. Przepraszam. To oczywiście moja wina i nie ma na to tłumaczenia.

Natomiast co do reszty wypowiedzi... Nigdy nie pisałem, że jesteśmy "superprofesjonalni", najwyżej tylko tyle, że staramy się być jak najlepsi i nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości. Oczywiście do doskonałości cały czas wiele brakuje i zdaję sobie z tego sprawę, natomiast mam też prawo uważać, że stwierdzenie "jak zwykle pełno baboli" jest - delikatnie mówiąc - przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że przyznałeś się do błędu. Moje "jak zwykle pełno baboli" było metaforyczne, o czym doskonale wiesz, a mierzyło w właśnie błąd w dacie i niedziałający link. Takie właśnie błędy dość często się wam zdarzają, nie uważasz? Ale dobra, niech ci będzie. Po prostu jestem korektorem na innym serwisie i wyłapuję właśnie takie babole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic dla mnie. Chociaż gry z pierwszego "rzutu" mam na uwadze ostatnio i może się na coś z tej serii skuszę w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować