Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - kampania wyborcza kandydata spoza układu trwa!

66 postów w tym temacie

CD Projekt

Wybory parlamentarne coraz bliżej, a kampania wyborcza kandydata spoza układu - wiedźmina Geralta - nabiera tempa. Na stronie internetowej kandydata pojawia się coraz więcej osób, zwiększa też zasięg kampania plakatowa.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - kampania wyborcza kandydata spoza układu trwa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no nieźle to wymyslił CD PROJEKT i jeszcze wybory sie napatoczyły po drodze, chylę czoła przed marketingiem, niezłe połączenie Geralta z wyborami. Dla gry to świetna reklama. Hihihihih mam nadzieje że gra sprzeda sie dobrze w naszym kraju, dzięki temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:30, dark raziel napisał:

Ale ciut za dużo tego wiedźmina...



Haha 1 piszesz jak komunista z Chin że to jakaś tam hańba i wstyd że CDP miesza politykę z gra xD a zaraz poprawiasz że fajna akcja n/c fajny masz tok myślenia ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO troszeczkę przesadzają z tą całą promocją Wiedźmina... No i ten Wiedźmiński dodatek do Gazety Wyborczej... Zupełnie mi się nie podoba! Głównie dlatego, że w Edynburgu nigdzie nie dostanę GW xD
A tak na poważnie - bardzo dobrze! Reklamujmy Wiedźmina ile wlezie! Może wystraszymy tym polityków i wezmą się w końcu do roboty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż już wyrażałem swoją opinię na temat tej tandetnej i żałosnej, jeszcze bardziej mnie zniechęcającej od Wiedźmina reklamie tytułu... podtrzymuję. Jak widzę "Wiedźmin" albo ten szary znaczek przy newsie (który już nawet na forum wpełzł) to odczuwam jakiś taki niesmak.

Niech chociaż gra będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:04, Kamil.i.Maciek napisał:

Nie szkoda Wam na to kasy?


Wiecej ludzi sie dowie o grze = wiecej osob ja kupi = wiecej cdp zarobi ;)

Ps. Obi-San --> Fajne wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie nastawienie CD Projektu do klienta :) Naprawdę, jesteście w Polsce numerem jeden względem reklamy i komunikacji z polskimi graczami i za przeproszeniem odwalacie kawał solidnej roboty :) Więcej takich akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować