Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - kampania wyborcza kandydata spoza układu trwa!

66 postów w tym temacie

Wszędzie ten Wiedźmin, już zaczyna to być lekko wkurzające :). Ale cóż, rozumiem, że CDP chce sobie zarobić. Dlatego starają się, aby o Witcherze było głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:41, Volvox napisał:

> Nie szkoda Wam na to kasy?

Wiecej ludzi sie dowie o grze = wiecej osob ja kupi = wiecej cdp zarobi ;)

Ps. Obi-San --> Fajne wykonanie


Ale szkoda, że przy tym CDP odpycha ludzi choć trochę poważnych. Taka zabawa w wybieranie "Geralda" ośmiesza nawet nie CDP, ale wszystkich Polaków biorących udział w wyborach. Mówiąc wprost więcej ludzi (szczególnie tych starszych) zrazi się do gier niż do nich przekona. Jak dla mnie przez tą akcję wyborczą stracą część dorosłych graczy. A zyskają trochę rozgłosu wśród dzieciarni która i tak grę ztorrenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie informacje należy już chyba mówić tak samo: Wiedźmin - lodówka.
NAPRAWDĘ już wszyscy co mieli usłyszeć, usłyszeli.
Ci co mieli pre-order zamówić - zamówili.
Może i chcecie ją rozreklamować - ale powiedzmy sobie szcerze - ja i zapewne dużo ludzi ma już tego dość. Obrzydzacie mi grę, a chce się nią delektować.
Jak wspomniałem w przypiętym temacie o "Kandydacie spoza układu" pomysł dla mnie to niewypał i pomyłka.
Może niektórzy robią ciekawe plakaty, ale... Cała reszta akcji IMO nie jest śmieszna. I myślę, że nie tylko dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w swoim miescie nie mogę znaleźc takci plakatów. Powtórze coś co nieraz juz powtarzałem za duzo jest wiedźmina wszędzie wookól. Pochwalam to ze zrobiliście mu taką duża kampanie, ale przecież co za duzo to niezdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować