Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BBC broni gier

65 postów w tym temacie

"Co więcej, według badań przeprowadzonych przez pewnego profesora, gracze mają więcej znajomych i lepszą koordynację ręka - oko."
Byłoby lepiej, gdyby informacje były dokładniejsze, włącznie z nazwiskiem pana profesora :) Czemu? Bo gdy ktoś z gramowiczów pokaże ten news rodzicom (a co, żeby móc więcej czasu spędzać przy swoim hobby), prawdopodobnie usłyszałby "Fe, jakieś badania, jakiś doktor, kit bez nóg i jednej ręki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś normalnie na to spojrzał - gry w ograniczonych ilościach (bez namolnego grania) są dobre - najlepszy sposób na rozrywkę i zabicie nudów.

Dodatkowo dobroczynną działalność wykazały badania, a to już coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... nareszcie jakiś normalny artykuł. jasne, że jakieś napaleńce, co tylko idą do toalety na minutę dziennie a resztę czasu grają w jakieś mmorpegi to są... normalni inaczej ale poza tymi... normalnymi inaczej granie/gracze jest/są OK ;]

pozdro dla fanów Diablo II xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71 czytaj ze zrozumieniem! Po drugie jesteś od Giertycha czy Rydzyka? A może dorośnij? To w jaką grę będzie grało moje dziecko ZALEŻY TYLKO ODE MNIE czyli od tego jak dopilnuję dziecko w co gra. Ale oczywiście Ty jesteś mądrzejszy i wiesz wszystko lepiej. No bo jak dziecko wyjdzie na ulice i pozabija ludzi to będzie wina gry komputerowej... a jak potem się rodzica zapyta "jakiej gry? a to on ma komputer? nie wiedziałem...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:27, xbit71 napisał:

Bardzo "mądrze", BBC - to kolejny argument, by dzieci, zamiast czytać książki, grały w gry
pokroju Manhunt. Brawo! :||


Sarkazm-mode on... To Ty idź czytaj książki, a ja tymczasem z synkiem sobie pomłucę w Manhunta, a później obijemy kilka dresów dla relaksu. ...Sarkazm-mode off.
OMG, nie no, Twoja wypowiedź była na tak niskim poziomie, że skomentowanie jej, odzwierciedlając moje myśli na temat Twojej osoby, jest naprawdę trudne. Jak będziesz miał dziecko [ja nie mam, żeby nie było ;p] - to wtedy pisz takie rzeczy. Powinieneś wiedzieć, jako "nie-dziecko", że to rodzice wychowują swojego kid'a i to od nich zależy jak się będzie dzieciak zachowywał w głównej mierze. A to, czy dopuszczą do tego, że będzie młucił non-stop w kompa i na grach się wychowywał... cóż, bywa i tak, ale to nie "wina" gier. A dziecko i tak książek nie będzie czytało, w cuda nie wierz, tylko czasami zdarzają się ewenementy na skalę światową, którzy naprawdę lubią usiąść i czytać [i nie mówię tu od czasu do czasu jakąś książkę, tylko mówię o zapełnianiu całego wolnego czasu ;p].
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:09, gum1ś napisał:

Fajnie, ale zanim polskie media zaczną pisać w podobnym stylu jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie.


Hehe, prędzej Wisła wyschnie niż pojawi się coś takiego w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować