Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrótce nowy Core 2 Extreme na platformę Skulltrail

68 postów w tym temacie

Tak,a potem czekamy do 2012 az ludzie naucza sie poskramiac te bestie i wykorzystywac je do oporu ?
I do tego zasilacze o mocy mini-elektrowni? ^^
NIe,dzieki do grania mi jeszcze starcza moj Semp 2200 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, co za potworek z tego CPU! O_o Wyobrażacie sobie potęgę kompa wyposarzonego w taki procesor plus jakieś dwie wypasione karty graficzne pod SLI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA na razie nie mam zamiaru zmieniać mojego C2D, chociaż chciałem sobie kupić 4 rdzeniowego Quada, ale na razie żadne gry ani aplikacje nie obsłużą takich procesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wole poczekac na nowe procki Intela w technologi 45 nm i jednoczesnie ostateczny juz chyba gwozdz do trumny AMD . Z tego co wiem oni jescze na dobre nie dali sobie rady z technologia 60nm. Zapamietajcie ta nazwe Intel Penryn bo po pierwszych testach to poprostu szczena opada a cena tak samo znosna bedzie jak pierwsze Core 2 duo ktore potanieja jeszcze bardziej. Czy mi sie wydaje czy AMD ledwo zipie, nic a nic do tej pory nie potrafi zrobic poza obnizeniem cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż... biorąc pod uwagę takie firmy jak arenanet i ncsoft to serwer z takimi 2 prockami spokojnie zastąpi 2 serwery. więc jestem za tym żeby to cacuszko wyszło jak najszybciej bo mam zamiar kupić E6600 :D i będę szczęśliwy jak stanieje bo kupie sobie lepsze ramy lub procka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wierze w AMD. Przeciez pod koniec tego roku maja wyjsc nowe procesory phenomy ktore maja zastapic athlony. Skad wiecie moze te procesory okaza sie lepsze od core 2 duo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:44, Tosimir napisał:

A ja wierze w AMD. Przeciez pod koniec tego roku maja wyjsc nowe procesory phenomy ktore maja
zastapic athlony. Skad wiecie moze te procesory okaza sie lepsze od core 2 duo!!!!!!!!!!!!


Te wykrzykniki to mogłeś sobie darować. Następnie na pewno nie będą lepsze od C2D a na 1000% nie od Quad''ow i teraz tych nowych Extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować