Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrótce nowy Core 2 Extreme na platformę Skulltrail

68 postów w tym temacie

Technologia wciąż idzie do przodu. Tylko szaleńcy za nią nadążają. ;-)
Wymiana komputera dopiero za kilka dobrych lat, więc na razie napalony na taki procesor nie jestem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sparafrazuję autora newsa:
"Bycie zapalonym graczem to ciężki kawałek chleba. Szczególnie, gdy FPS-y spadają, a gry ładują się coraz wolniej. Na szczęście z pomocą nadchodzą konsole."
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas taki procek to bedzie kosztował w granicy 7000 a 8000 tys. złotych. To ja dziękuje za takie cudo :) I tak do gier wystarczy spokojnie dwurdzeniowy procesor, zważywszy na to, że teraz wydając 1000 zł. można mięc już pożadnego procka, który można dodatkowo podkręcic uzyskując moc nawet o 20% i więcej :)) Więc po co przepłacac !!!! Taki procesor to dla oszolomów co nie wiedzą co z kasą mają zrobic. A jak do tego jeszcze weżmiemy pod uwagę, iż podobno Intel pod koniec roku 2008 ma puścic 8 rdzeniowy procesor to zaraz i ten będzie tani to tylko kwestia czasu :)))

Pozdro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie czytam, że ten procki 45nm Intela to gwóźdź do trumny AMD to... tak jakoś się krzywię. Jaki gwóźdź do trumny? Wy przyszłość przepowiadacie? AMD planuje wypuścić procesory Fusion - architektura dwurdzeniowego procesora, ale zamiast drugiego rdzenia będzie tam układ GPU (od ATi). Myślę, że te procesory nie będą takie złe. A Intel nie wyprodukuje takiego procesora, bo z tego co wiem wszystkie GPU Intela były do kitu. OK, mogliby się dogadać z nVIDIĄ, ale ja w to nie wierzę. IMO AMD jeszcze długo utrzyma się na rynku.

BTW Intel ma już prototyp procesora 80-rdzeniowego i co z tego?

PS. Może tak jakoś chaotycznie napisałem, ale nie mogę poskładać myśli jak widzę teksty typu "To ostatni gwóźdź do trumny AMD".
PS2. Kto im kupi procesor, który kosztuje 1500$? Chyba tylko NASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieję, że AMD wreszcie poważnie zaatakuje Intela, bo raz, grozi nam monopol (a tego byście nie chcieli!), a dwa że wolę jego procesory, i jestem trochę zawiedziony podziałem rynku. Po co AMD przejęło ATI?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 07:13, suchy12 napisał:

Nikt634 on ma 1 rdzeń o takowaniu 3,2 ghz, a rdzeni ma w sumie 4. Czyli 4x3,2= 12,8 ghz, To
jest mało??

Bezedury piszesz. Hz w rdzeniach się nie mnoży, bo są one zsynchronizowane. Jeśli chcesz porównywać wydajność to używaj flopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować