Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - wzrost sprzedaży na Wyspach o 178%!

56 postów w tym temacie

Zaitsev

Połączone siły kapitana obniżki i supertaniego modelu 40 GB dało wymierne efekty. Wyniki sprzedaży PS3 skoczyły na niespotykany od ponad 9 miesięcy poziom, ciągnąc za sobą także gry dla tego multimedialnego centrum.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 - wzrost sprzedaży na Wyspach o 178%!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrzsze, Sony. W końcu zaczynacie podejmować słuszne decyzje. Zobaczymy, jak długo się utrzyma taki stan rzeczy. Warto też dodać, że jak w końcu wyjdą pierwsze hity na PS3 to dopiero podskoczy sprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten komentarz to jakby pomoc dla mnie. Bo mam pytanko skierowane do ludzi, którzy naprawdę znaja się na rzeczy. A mianowicie chce kupić albo X360 albo PS3. Cena nie gra roli tylko jest pytanie co lepsze. Może nie co lepsze na chwile teraźniejszą ale moze jakaś konsola nie ma wszystkich mozliwosci pokazanych. Kto mi doradzi? Proszę o fachowe odpowiedzi. z góry dzięki. (Aha sory ze taki dlugi komentarz ale chce by byl widoczny)
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku mówiłem, że Sony łatwo skóry nie sprzeda:D Teraz stopniowo PS3 ruszy w bój o pierwsze miejsce.

P.S. 178% WOW, nieźle:D

P.S. 2


DK. hmm wiesz z konsolami jest różnie, PS3 na pewno ma więcej do zaoferownia, tylko narazie nie bardzo miała okazję to pokazać. Po prostu hity na tę konsole pojawią się przed świętami, a to co jest teraz to taki, hmm zapychacz czasowy , choć wcale nie słaby. Technicznie dużo leprza od Xbox360, a innowacyjnie przegrywa z Wii. Poczytaj najlepiej o każdej z tych trzech konsol i sam wybierz, to w końcu całkiem ważna decyzja nie? :) Poza tym każda z nich gwarantuje niezłą zabawę:D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 13:58, DK. napisał:

Ten komentarz to jakby pomoc dla mnie. Bo mam pytanko skierowane do ludzi, którzy naprawdę
znaja się na rzeczy. A mianowicie chce kupić albo X360 albo PS3. Cena nie gra roli tylko jest
pytanie co lepsze. Może nie co lepsze na chwile teraźniejszą ale moze jakaś konsola nie ma
wszystkich mozliwosci pokazanych. Kto mi doradzi? Proszę o fachowe odpowiedzi. z góry dzięki.

X360 to totalnie gówniany sprzęt, który sypie się jak stare budownictwo, za to jest na to już masa ciekawych gier. Natomiast PS3 to super sprzęt, na który póki co za dużo ciekawych gier jeszcze nie ma. Sam sobie wybierz co wolisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, wystarczyło zmniejszyć cenę i totalnie zubożyć konsolę, aby jej sprzedaż wzrosła tak mocno. Co prawda pierwszy czynnik nie zaskakuje, ale drugi dość dziwi. Co to oznacza? Zapewne to, że nie o jakość produktu, ale o jego cenę chodzi. Chociaż przesadzam, na takie posunięcia mogą sobie pozwolić tylko wielkie koncerny, takie jak np. wspomniane Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bylo pewne ze PS3 wkoncu zacznie górowac na X360 bo po prostu to lepsza konsolka i zaczna na nia wychodzic lepsze gry pozdro a ja szczerze polecam PS3 naprawde zajebista maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować