Zaloguj się, aby obserwować  
subnerto

wyszukiwarki

13 postów w tym temacie

Jeśli szikasz dobrych wyszukiwarek to osobiście prpponuje ci ściagnać sobie Bitcomet on działa tylko na torrentach dajesz szukaj i wpisujesz odpowiednie słowo lub wyraz i dajesz z wybranych cie wyszukiware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:49, szczerkos napisał:

Dla mnie temat powinien być usunięty


Ależ dlaczego? Przecież w sieciach p2p są rozpowszechniane też legalne pliki.
Jeśli chodzi o torrenty, to polecam stronę *** , ale uwaga - łatwo można znaleźć pliki dla dorosłych, bądź pirackie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:49, szczerkos napisał:

Dla mnie temat powinien być usunięty

p2p nie oznacza odrazu coś nielegalnego. Np torenty piłkarskie, dzięki czemu moge sobie oglądnąć bramki z meczów innych lig lub skróty co ciekawszych spotkać.
Ja mam torenta zwanego utorrent, Zajmuje 114kb i to wszystko bo działa odrazu z *.exe
A co do typowych p2p to nie polecam żadnych ponieważ większość to zasoby zarażone różnymi robakami itp. a podrugie szansa że znajdzie się to co sięchce jest znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-1 do statusu za link z pirackimi plikami

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-1 do statusu za link z pirackimi plikami

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie chodzilo jedynie o cos co tzn taka wyszukiwarke co sciagalaby przez cala noc np wersje beta - to chyba nie jest nielegalne np beta fear''a byla fajna xD - czy sciaganie z neta plikow == kradziez piractwo - nie , przyklad - muonline gra za darmo i zadnych praw nie narazuam jezeli chcialbym tylko dla siebie ja sciagnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować