Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin osiągnął status gold!

229 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma przyjemność ogłosić, że długo oczekiwana gra studia CD Projekt RED osiągnęła status gold. Oznacza to, iż produkcja została oficjalnie zakończona. Wiedźmin ukaże się w 10 wersjach językowych i wydany zostanie na całym świecie. W Europie i Azji gra trafi do sklepów 26 października. W USA premiera ustalona jest na 30 października.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin osiągnął status gold!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:52, 13AciD37 napisał:

Jeeest! w koncu skończy sie gadanie o tej przereklamowanej grze.


Uuu, jasnowidz. :)
Żeby ocenić że coś jest "przereklamowane", trzeba najpierw ocenić finalny produkt. Jeśli okaże się naprawdę dobry, to dziwnym nie jest że producent i dystrybutor tak bardzo go chwalą i promują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13AciD37 czemu uważasz, że ta gra jest przeraklamowana. Promują gre to jest przecież pierwsza tak poważna polska produkcja. Myślisz, że ja wydawai Gothick 3 to w niemieckich serwisach o grach nic o tym nie mówili też było pełno reklam i nie było dnia o jakiejiejś informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że gra odniesie sukces
A po cichu liczę na to, ze CDP Red zrobi również grę na podstawie Trylogii husyckiej Juz sobie wyobrażam jak sie wcielam w postać Reinmara z Bielawy
ech marzenie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz zacznie się już tylko rozmawianie o Wiedźminie, temat o nim pewnie będzie miał z 10 stron na dzień.. ehh... a ja nawet nie zamówiłem i nie zamierzam. Niestety, wymagania sprzętowe są kosmiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować