Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin osiągnął status gold!

229 postów w tym temacie

co wy tak sie z tego cieszycie mówicie ze to najlepsza gra bedzie i takie tam. Mysle ze wiekszosc z was nie grala alebo nikt w wiedzmina. a jak sie okaze ze to bedzie nie za fajna gra.

ale ja nie mowie ze i ja sie tego nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski Wiedźmin przełożony na 10 różnych języków....hhhmmmm to jest coś. Może w końcu polskie gry komputerowe będą w stanie dorównać grom zagranicznym, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, szkoda, że to już. tak miałem nadzieję, że poprawicie tą krzywą mordę geralta. w tym filmiku o wyzimie wygląda po prostu żenująco fatalnie. dodajmy do tego jeszcze te niewydarzone dłonie z przydługimi palcami i wychodzi nam prawdziwe monstrum... no chyba że był to efekt zamierzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:03, mooman napisał:

No ciekawe, kto z nas pierwszy odbierze paczuszkę z Wiedźminem i zainstaluje gierkę na swoim
komputerze...


Cóż, w dniu premiery Wiedźmina temat Kolekcje Gier - Zdjęcia zostanie oblężony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:06, penny napisał:

no szkoda, szkoda, że to już. tak miałem nadzieję, że poprawicie tą krzywą mordę geralta. w
tym filmiku o wyzimie wygląda po prostu żenująco fatalnie. dodajmy do tego jeszcze te niewydarzone
dłonie z przydługimi palcami i wychodzi nam prawdziwe monstrum... no chyba że był to efekt
zamierzony?


Z tego, co czytałem prozę Sapka, to Wiedźmin właśnie odstraszał swoim niecodziennym wyglądem, więc chyba raczej o to chodziło, w końcu to nie będzie jakiś cudowny i prześliczny super-bohater ;P

PS. Wysyłaaaajcie to już, nie mogę się doczekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:26, DDK napisał:

Z tego, co czytałem prozę Sapka, to Wiedźmin właśnie odstraszał swoim niecodziennym wyglądem,
więc chyba raczej o to chodziło, w końcu to nie będzie jakiś cudowny i prześliczny super-bohater
;P

raczej nie o to mi chodziło :)
można przecież zrobić szpetną gębę, która nie będzie trącić tandetą... a tu niestety tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to już ktoś wcześniej napisał na forum - skończy się okres oczekiwania na tę produkcję. Wszyscy oczywiście chcą już w nią grać, położyć swoje chciwe łapki na grze, która - wszyscy mamy nadzieję i tego życzymy CDP - będzie wybitna.
Ale muszę przyznać, że czegoś będzie brakowało. Tych dobrych kilka lat - tego wyczekiwania, czytania newsów, oglądania screenów, słuchania fragmentów muzyki, jak pisałem wcześniej. Skończy się to i nie wróci. "Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go". Naprawdę, tego wyczekiwania, tego dreszczyku emocji będzie mi brakowało. Witam, Wiedźminie. Żegnajcie kilka lat oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za cztery lata,
już za cztery lata,
będę miał kompa,
by pograć w Wiedźmaka.

Sorry że trochę tandetnie ;-P, ale chciałem żeby sie rymowało. :-)

A póki co (z braku odpowiedniego sprzętu) ta gra pozostanie dla mnie jednym wielkim screenem, podobnie jak Crysis, Unreal III itp.
See you in a few years. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm u mnie w zamowieniu pisze:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 22 października 2007
Przewidywana data dostawy: 24 października 2007 - 25 października 2007

Jest nawet podany numer nadawczy przesylki ^^
Moze rzeczywiscie bedzie wczesniej? Chyba, ze bedzie lezec do tego 22 na poczcie albo ktos na wyrost wpisal powyzsze dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2007 o 17:26, -=grocal=- napisał:

Atarii - będzie to SecuROM


Uspokoję Cię, gra nie jest zabezpieczona Securomem. Jest zabezpieczona znacznie skuteczniej i hmmm...złośliwiej;)

Mam nadzieję, że Wy spokojnie zdążycie grę ukończyć, zanim niegodziwcy doczekają się wersji ściągalnej:)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:28, darkwind21 napisał:

A jak tam planujecie jakieś demko przed lub po premierze?


Demko jest w planach. Z tego co wiem jest szansa, że będzie przed gwiazdką. Wiem, wiem, trochę późno, ale mamy listę priorytetów i demko, zwłaszcza juz po premierze, nie jest no1.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:38, crypto.crk napisał:

Ciekaw, kto bedzie mial pierwszy?
Ci ktorzy zamowili pre-order czy jakas grupka warez wyda to przed premiera pierwsza?
Zeby CDP nie zaliczyło wtopy:)


Zobaczymy, zobaczymy. Nie chcę nic zapeszać, na razie kontrola kodu wychodzi nam nie najgorzej. A do tego gra jest pomysłowo zabezpieczona. Zobaczymy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:56, witkab napisał:

Powiedzcie, w jakich krajach będzie wydana ta gra?


Generalnie z tego co wiem cały świat:))) Z Australią, obszarem byłego ZSSR, Chinami, Japonią, Meksykiem, Izraelem, Wenezuelą, RPA itd itd włącznie :)

Nie jestem tylko pewien, czy w najbardziej egzotycznych krajach premiery nie będą trochę opóźnione..

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować