Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin osiągnął status gold!

229 postów w tym temacie

Zapewne tak. A od siebie mam pytanie do producentów, czy te wymagania niesą czasem za duże?? i to mocno za Duże?! Mam 1,5 GB Ram, Athlon 3200+ (OC 2,2 GHz) i GeForce 8600 GE 256 Ram, czy będę mógł nacieszyć oczy wysokimi najlepiej maksymalnymi detalami?? Bo coś mi chyba procek niewydoli a reszta powinna być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3db gedorce8600gt procesor czterordzenowy na pewno świetnie będzie chodziło na najwyższych detalach. mam nadzieje że bedzie sfoboda ruchu od początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale może ktoś wie czy wiedzmina będzie można zainstalować w języku polskim tylko z napisami, bo jak bym chciał se pograć przy rodzicach to jakoś nie bardzo kiedy w grze wypowiadaliby przekleństwa.Proszę o jak najszybszzą odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:37, Merhunes napisał:

Przepraszam ale może ktoś wie czy wiedzmina będzie można zainstalować w języku polskim tylko
z napisami, bo jak bym chciał se pograć przy rodzicach to jakoś nie bardzo kiedy w grze wypowiadaliby
przekleństwa.Proszę o jak najszybszzą odpowiedz.

Nie jestem pewnien ale wydaje mi sie że będą dwie wersje językowe angielski i polski:P a zresztę nawet jakby był tylko polski to zakładasz słuchawki i już rodzice nie słyszą przekleństw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 10:08, hagen321 napisał:

mike a dlaczego jak klikam na numer listu przewozowego to pisze mi błędny numer????


nie wiem. trza się DOKu spytać.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 10:41, Sidagel napisał:

Może ktoś z CDP powiedzieć szczerze, a nie ściemniać jak milion razy poprzednio czy dojdą te
gry na czas i kiedy naprawdę zostaną wysłane?


Nikt tu nie ściemnia zawsze informujemy o tym co się u nas dzieje, stąd często na nas gromy lecą, gdy
coś nie pójdzie planowo;)

Z tego co wiem z Wiedźminem wszystko idzie planowo. Dostawa trwa 24-48h, do premiery jeszcze 8 dni, więc spokojnie, na pewno na 5 dni przed premierą nikt nie dostanie;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

Noooo nareszcie kolejna polska gra która będzie mogła dorównać świetnemu Painkillerowi.


Może nawet przegonić popularnością, kto wie, to całkiem realne:)

Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

1 Nareszcie to USA sobie troche poczeka na premierę


yhy:)

Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

2 Jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony że Atari bierze w tym udział


Atari okazało się naprawdę super partnerem. Bardzo nam pomogli, nawet produkcyjnie. No i fajnie być najważniejszą grą w planie wydawniczym 5go największego wydawcy, a nie piątą co do ważności grą w planach tego największego;)

Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

3 CDP nadchodzi!!! Pokładam w was chłopaki ogromne nadzieje poniewarz wydawacie dużo dobrych
tytułów, macie fora i gamesajty i oczywiście doświadczenie więc powinniście wiedzieć co dobre
i stworzyć istny HIT!


Dzięki. Prawdą jest, że 13 lat w branży trochę nam pomaga. Sporo się nauczyliśmy i niejedno widzieliśmy bardzo to pomogło w produkcji Wiedźmina.

Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

4 czemu demo nie wcześniej?:(


Priorytety, priorytety...

Dnia 18.10.2007 o 16:31, Stormbringer napisał:

5 Powodzenia, Powodzeniam, Powodzenia etc....


Dziękujemy, dziękujemy:)
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:16, finiu napisał:

a żeby było miło, to kto nie zakupił gry przez net, będzie nadal miał okazję zakupić ją wcześniej
niż "normalni". sprzedaż nocna z atrakcjami i dodatkowymi gadżetami szykuje się w Warszawie,
Wrocławiu i Krakowie (Empiki). będzie gorąco :-)


Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że dołączył również Poznań. Do każdego z tych miast postaramy się wysłać dwie osoby z REDa będą podpisywać egzemplarze:)))
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:28, hagen321 napisał:

mam pytanie czy w grze będzie można geraldem poruszać tylko myszką czy klawiaturą też????


Sama mysz, albo klawiatura + mysz (WSAD + mysz)
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:37, Merhunes napisał:

Przepraszam ale może ktoś wie czy wiedzmina będzie można zainstalować w języku polskim tylko
z napisami, bo jak bym chciał se pograć przy rodzicach to jakoś nie bardzo kiedy w grze wypowiadaliby
przekleństwa.Proszę o jak najszybszzą odpowiedz.


tylko 100% polski bez wyboru języka. Pozostają słuchawki.

Z drugiej strony, przekleństwa nie są takie częste. No chyba, że spotkasz krasnoludy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować