Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin osiągnął status gold!

229 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 20:38, hagen321 napisał:

i czy kurier przu odbiorze będzie chciał dowodzik u mnie nie ma z tym problemu bo brat kupuje
ma 18,5 lat a jak nie on to tata odbierze ale chodzi o innych


Kurierzy nie sprawdzają wieku.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:36, Mike napisał:

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że dołączył również Poznań. Do każdego z tych miast postaramy
się wysłać dwie osoby z REDa będą podpisywać egzemplarze:)))


A jest możliwość dołączenia autografów ekipy do EK? Prooszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży szum wokół gry, ma szanse zaistnieć - nawet wkładka z Geraltem ostatnio z gazety mi wyleciała :)
Poczekam na opinie nas forum i... albo poczekam na upgrade kompa, albo od razu zakupię grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:35, Mike napisał:

No i fajnie
być najważniejszą grą w planie wydawniczym 5go największego wydawcy, a nie piątą co do ważności
grą w planach tego największego;)


Bo może pozostałe gry w katalogu Atari są tak słabe, że i słaby Wiedźmin wybił się na pierwszą pozycję ;P

Następnym razem życzę wam pierwszej gry u pierwszego wydawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:16, hagen321 napisał:

z upustem który wytargowaliśmy to 1200zł kosztuje normalnie z 2000zł ale jest na tę chwile
najlepszy.polecam go drogi ale dobry a raczej świetny.


A jaki to procesor? Możesz podać model?

P.S. Sorry za off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:23, hagen321 napisał:

Intel Core2 Quad Q6600 to chyba ten model .a cena może nawet wyższa w niektórych sklpach ale
gdzieś koło 2000zł. pozdro.


Niestety ale ten procek kosztuje około 900 zł. ( http://www.apollo.pl/store/show_detail/17/34951). Poza tym z przykrością muszę ci powiedzieć, że lepiej byś zrobił kupując tańszy dwurdzeniowy procesor (wcale nie gorszy, a nawet lepszy w grach), a pieniądze zaoszczędzone przeznaczył na szybszą kartę np. GF 8800 GTS. Odczułbyś wtedy znaczny wzrost wydajności w grach. No ale cóż, zrobiłeś, jak zrobiłeś, trudno. Pozdrawiam.

Co do Wiedźmina - żeby znowu nie było off-topu - to bardzo jestem ciekaw czy to, że część zamówień ma w statusie "wysłane" oznacza, że rzeczywiście paczki zostały wysłane, czy też są spakowane i czekają gdzieś w magazynie na poniedziałek, aby przypadkiem nikt nie dostał gry zbyt wcześnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie gdzie można znaleźć i pooglądać zagraniczne wersje wydania wiedźmina? ja znalazłem tylko czeskiego ZAKLÍNAČa ;) z taką samą jak w Polsce okładką, a chciałbym zobaczyć inne wersje wydań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:40, Aenneus napisał:

Witam czy ktoś wie gdzie można znaleźć i pooglądać zagraniczne wersje wydania wiedźmina? ja
znalazłem tylko czeskiego ZAKLÍNAČa ;) z taką samą jak w Polsce okładką, a chciałbym zobaczyć
inne wersje wydań.

Na ten temat możesz bezpieczniej porozmawiać tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_6258 Tyle niebezpiecznych modków jest teraz na łowach... ;) Sam mogę Ci opowiedzieć o szkockim wydaniu gry zarówno o edycji podstawowej jak i kolekcjonerskiej, ale w podanym wyżej temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike: No to się cieszę, że prawdopodobnie nie zawiedziecie mnie kolejny raz ^^ (jak przy GW np.)

Zastanawia mnie tylko po co zmieniliście status na wysłano jak one jeszcze nie wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:35, Mike napisał:

No i fajnie być najważniejszą grą w planie wydawniczym 5go największego wydawcy,
a nie piątą co do ważności grą w planach tego największego;)


Racja. Sam wielokrotnie słyszałem, że: - "It''s better to be a big fish in a little pond, than a little fish in a big pond." ;)

Ja gustuję z RTS-ach. A co do samego Wiedźmina, jeśli nie wrzuciliście tam StarForce''a, to chętnie dam się "oskubać", mimo iż to nie mój gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować