Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin osiągnął status gold!

229 postów w tym temacie

Ja chciałem tylko podziękować CD Project RED za tę grę! Wreszcie ktoś pokazał jak Polak potrafi również i w tym biznesie!
Klasa, klasa, po prostu klasa na skalę światową! Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i będzie to początek zajefajnej przyszłości gier "made in Poland"!
Tak trzymać a nie będziemy wyjeżdżać za granicę w poszukiwaniu świetnych firm, dla których warto pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech , fajnie że na tym świecie są ludzie którzy robią grę z sercem i dla fanów a nie dla czystego zarobku - a tym bardziej cieszy że są to Polacy ;) No to tylko poczekać te 5 dni i jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla CDP Red że ukończyli grę.... zostały już tylko 4 dni (nie licząc dzisiejszego) i będę mógł se pograć, szkoda tylko że do tej pory nie wiem jaki numer ma moje EK ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 12:35, qn.ik napisał:

> Tak a propo wysyłki czy można będzie się umówić z kurierem na daną godzinę ?
>
> ps. Co to za akcja w Kraku się szykuje i kiedy data i godzina ^_^ bo ostatnio się z maturą

> zaprzyjaźniałem i nie miałem czasu na PC i Wyjazdy. ...

Do tej pory praktykowane było, że kurier w dniu dostarczenia dzwonił do mnie z samego rana
(tak o 7) i pytał kiedy ktoś będzie w domu. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Zawsze
można samemu pojechać po paczuszkę do siedziby ;) Ja mam akurat dobrze, bo w Radomiu taki oddział
jest.


A w Krk jest taki oddział ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 23:18, Mike napisał:

> Ciekawe czy jest ruska wersja językowa :D


Oczywiście, że jest i wyszła naprawdę zarąbiście. Chyba najlepsza lokalizacja na ich rynku.
No i mają równo premierę z Europą. A na tym punkcie są nawet bardziej czuli niż Polscy gracze,
bo im to jeszcze trudniej niż nam z zachodnimi wydawcami wywalczyć.

Pozdr.
M.



A jest wersja Hebrajska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:03, kulken napisał:

> > Tak a propo wysyłki czy można będzie się umówić z kurierem na daną godzinę ?
> >
> > ps. Co to za akcja w Kraku się szykuje i kiedy data i godzina ^_^ bo ostatnio się
z maturą
>
> > zaprzyjaźniałem i nie miałem czasu na PC i Wyjazdy. ...
>
> Do tej pory praktykowane było, że kurier w dniu dostarczenia dzwonił do mnie z samego
rana
> (tak o 7) i pytał kiedy ktoś będzie w domu. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Zawsze

> można samemu pojechać po paczuszkę do siedziby ;) Ja mam akurat dobrze, bo w Radomiu taki
oddział
> jest.

A w Krk jest taki oddział ??


Jest. Listę oddziałów znajdziecie tutaj: http://masterlink.pl/oddzialy.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować