Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Ile lat gracie na komputerze?

174 postów w tym temacie

Panie Lordzie Gram.pl dało coś nowego tzn. edytowanie posta ;) i proszę nie spamować! :P.
A gram na kompie już od małego jak miałem 3 latka xD bo moja starsza siostra wtedy dostała PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.....jeśli pegazus jest uznawany jako PC to z 13 lat xD.A jeśli nie to gdzieś około 10 :P.Ostatnio ograniczyłem granie na kompie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś okolo dychy , a świadome granie czyli wiem kto grę zrobił , jakie posiada technologie , silnik i takie tam duperele to od lat 3 dopiero się aż tak interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 4,5 roku kiedy to dostałem pierwszy komputer (jakby jeszcze liczyć pegazusa i atari to z 9 ) swoją drogą jeszcze dziś zdarza mi się "odpalić" pegazusa i pograć (leży w szafeczce w idealnym stanie + 143 dyskietki ) ...ten mario bros ;) a atari ...komuś dałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:09, Lord Andre 1 napisał:

Ja mam nadziejĘ Że jeszcze trochĘ pocIągnĘ i pogram z kilkanaŚcie lat lub wiĘcej.



Może być popracował nad ortografią?


JA gram z 6 latek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ja nie pamiętam od kiedy gram na kompie bo było to gdzieś od trzeciego roku życia :D Pamiętam grałem wtedy w Wolf 3D :D Jeszcze chyba Windowsa 95 nie było :D No to więc gram już z 13-14 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować