Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Ile lat gracie na komputerze?

174 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 19:12, Igor FCBayern napisał:

Pamiętam, że mój tata kupił komputer gdy szedłem do pierwszej klasy podstawówki...


To identycznie jak w moim przypadku, tyle że u mnie zdarzenie to miało miejsce w roku 1990 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:24, Klimos napisał:

> Pamiętam, że mój tata kupił komputer gdy szedłem do pierwszej klasy podstawówki...

To identycznie jak w moim przypadku, tyle że u mnie zdarzenie to miało miejsce w roku 1990
;]

Ja ten komputer mam do dzisiaj! Wtedy to była maszyna... Pamiętam, że miał 128 RAM i jakąś prostą kartę graficzną bez akceselatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać na ZX Spectrum taty mając lat... 6 albo 7. Czyli że gram na kompie od około 10 lat ;-P

Kurczę, to więcej niż mieszkam w Warszawie! Granie mym życiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 1988r., pierwszy komputer to Atari 65xe, wychodzi na to ze w przyszlym roku bede juz graczem z 20-letnim stazem. Takim jak ja na gram.pl powinni przypinac latke "stary piernik" do statusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak miałem 3 latka to z bratem grałem w takie samoloty latało się strzelało, nazwy nie pamiętam. A te granie to było siedzenie na kolanach brata i patrzenie jak on gra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he... oj to będzie dawno... jeżeli uznać ogólną "zabawę" na kompie (np. mazanie w Paintcie) to będzie od 12 lat (sic!) tla przypomnienia mam 14:)
A jeżeli przyjąć pierwszą gre to będzie coś koło 11
PS: Może podawajmy współczynnik wiek/ lata gry.
Nie wiem czy ktoś mnie pobije, mam 1.1(6) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA!
Nikt mnie nie pobije - ja gralem na kmpie juz w wieku 18 miesiecy, wtedy gralem w dooma na czitach i rozwalalem wszystkich pila mechaniczna ;] achh jakie toi byly czasy...
czyli mowic prosciej gram 13 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co pamiętam, pierwszego kompa dostałem w 2000r. Wcześniej jeszcze grałem na Pegazusie i komputerach innych ludzi...
Czyli wychodzi jakieś 7-8, może 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować