Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Ile lat gracie na komputerze?

174 postów w tym temacie

Rok 1998- moja konsolka Playstation. To były czasy... Crash Bandicoot, Spyro the Dragon, Tekken... Ach, ja również sprzedałem konsolkę. A dzisiaj zostaje mi komputer, ale szczerze mówiąc chciałbym powrócić do tych konsolowych przebojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 Marca 1997 roku odebrałem pierwszą maszynę: 6x86 Cyrix (odpowiednik Pentium) 166+ @ 133MHz, 16MB Ram, płyta no-name''owa, karta grafiki S3 Trio 1MB i jakaś dźwiękówka Sound System Gold, której wtedy za nic nie szło w żadnej grze skonfigurować. Teraz męczę już piątego blaszaka od tamtej pory i ze wszystkich byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, muszę sięgnąć daleko w przeszłość... Wpadam w trans... A, tak! Wiem! Przypomniałem sobie! Było to gdzieś w okolicach roku 97/98... Widzę jakieś gry... Hmm, to na bank jest Quake 2! Co jeszcze... Motorówki, Need for Speed... Hell Yeah! Jak ja dawno w to nie grałem. Aż można się zdziwić że przesiedziałem w tym bagnie 10 lat i teraz nawet nie chce mi się z niego wychodzić. Niektórzy powiedzą/pomyślą że Panki to nałogowiec, jak narkoman tyle że siedzi przed kompem. Tym właśnie ludziom powiem tak - Nie żałuję. Nic nie straciłem. Bo to najpiękniejsze lata mojego życia były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok 1997 - miałem wtedy z 5 lat, gdy zjawił się PC. Procesor to Pentium 166MHz bodajże był, a karta to jakaś 4MB. Ale jakie gry wtedy super były - każda miała taką fotorealistyczną grafikę, grywalność, klimat itd. Moją pierwszą była bodajże Jazz Jackrabbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram juz od 10 lat ale juz coraz mniej. pierwszego kompa dostałem w wieku lat 8 na komunię. Ah, to były czasy. Pentium 120, 16mb ram, dysk 1,3gb, karta graf 4mb bez akceleratora no i NFS 1 a potem 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram to właścwie od 6 roku życja , miałem wtedy pegasusa , własciwie gdy to miałem niewiedziałem co to jest ale i tak to fajne było :P a na kompa to gram od jakis 6 lat ;] można powiedzieć że gram od 10 lat lub 6 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Komp to "Złomodorre 64" bodajże z 97r. ale i tak w nic nie mogłem grać bo nie umiałem tego obsługiwać (miałem 6 lat) :), tak więc pierwsza gra w którą zagrałem na kompa to HoM&M I - u mojego kuzyna. Wtedy już wiedziałem, że się uzależnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc jakieś 14 lat temu to było kiedy pierwszy raz zobaczyłem konsolę na oczy czyli chyba w 1994 roku.
Było to Nintendo no a pierwszą grę na nie to była jakaś pzrygodówa chyba.Potem kompa pierwszego dostałemw chyba 1998 roku miał 4 mb kartę i dysk 2 GB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować