Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Ile lat gracie na komputerze?

174 postów w tym temacie

Gram już jakieś dziesięć lat, przez pierwsze trzy na pożyczanych pegasusach/kompkach kolegów. Przeżyłem już trzynaście wiosen, więc myślę, że wynik jest dobry. Mój pierwszy kompek (którego trzymam do dzisiaj) to 800MHz, 128 RAMu, GF 2 MX. Ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, grać gram już od 13 lat. Pierwszy komputer jednak dostałem w 1997 roku - to były wakacje. Nigdy ich nie zapomnę. Siedziałem sobie, oglądałem po raz setny te same kreskówki Disneya, kiedy Tata i Wujek wnieśli wielkie pudło... Ojej, rozpędziłem się, to nie o tym temat. A więc na komputerze gram już ponad 10 lat. Czyli dosyć długo. Sam tworzyć zacząłem 4 lata temu - wyniki nie są zadowalające, bo na razie ilość moich mini gierek przekłada się nad ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. ja stosunkowo pozno zaczalem swoja przygode z grami komputerowymi. 2001 rok to byl moment gdy dostalem pierwszego kompa(tak wogole to kazdy sie mnie pytal po hcolere mi 20 gb dysk twardy:lol: a teraz 250 gb to minimum:P).

Czyli wychodzi na to ze od 6 lat gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 lat już mineło, jak jeden dzień ;) Najbardziej zaskakujące jest jakość gier i szybkość z jaką się poprawia, nie tak dawno same kwadraty latały na ekranie monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grami jestem od prawie zawsze, a to tak chronologicznie:

1994r. - Amiga 600, która po dwóch latach się popsuła
1996r. - Pegazus, po roku odłożony w kąt z powodu...
1997r. - pierwszy komputer: procesor 666Mhz, 8MB RAM, karty graficznej nie pamiętam
1999r. - PlayStation One, konsola, którą będę ciepło wspominał przez całe życie, którą sprzedałem przez nowy komputer (do dzisiaj tego żałuje :( )
2003r. - drugi komputer: AMD Athlon 2500+,512MB RAM, GeForce FX5200,
2007r. - marzec/ PlayStation 2. Nie popełnię drugi raz tego samego błędu i nie pozbędę się już tej konsoli
2007r. - październik/ trzeci komputer: Intel Core 2 Quad, 2GB RAM, GeForce 8600GT

Zawsze chciałem sporządzić tę listę, a teraz miałem w końcu okazje to zrobić :). Jak widać gry w moim życiu pojawiły się bardzo dawno, czyli 13 lat temu. Patrząc na mój wiek (17lat) to chyba całkiem sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować